Stjärnagloss Pärla - sealant vo forme spreju s dlhotrvajúcimi účinkami

Kód: 4162/500
€16,90 / ks €14,08 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
1.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento sealant "novej generácie", je založený na vodnej báze, s obsahom nano-častíc a poskytuje vynikajúce odpudzovanie vody počas dlhej doby.

Niektoré sealanty vo forme spreju majú iba 3 až 5 týždňovú ochrannú účinnosť... Náš produkt Parlä Vám poskytne spoľahlivú ochranu po dobu 3 až 5 mesiacov.  Má naozaj dlhú trvácnosť!

Nastriekajte na čistú plochu, potom rozleštite do finálneho zakončenia a potom už len môžete obdivovať vizuály efekt beading (efekt vytvárania korálok pod účinkom vody) alebo sheeting (priame stekanie vody).

Tiež zistíte, že nečistoty sa budú ťažšie usádzať na plochy Vášho automobilu, na ktoré ste aplikovali tento sealant a navyše dážď iba prispeje k umytiu týchto plôch.

Je rozpustný vo vode a môže sa aplikovať na mokré plochy, ak sa vyžaduje ako produkt v štýle  " mokrý vosk"  alebo dokonca sa môže zriediť, ak sú nejaké ťažkosti s aplikovaním v horúcich podmienkach.  

Má tiež vynikajúce účinky ako sealant pre disky. Je rozpustný vo vode a môže byť vrstvený pre maximálnu ochranu.

Jeho výsledný efekt je vynikajúci.

Návod na použitie:

1. Prípravok pred použitím dobre pretrepte.
2. Nastriekajte prípravok na povrch alebo mikrovláknovú utierku.
3. Vyleštite až do vysokého lesku a sucha.

Bezpečnostné informácie:

Prípravok nie je kategorizovaný ako nebezpečný, ale pri detailoch vždy zvážte použitie ochranných rukavíc a ochranu očí. Nepracujte v uzavretých priestoroch, rozliaty materiál okamžite odstráňte a nikdy nevdychujte ani neprehĺtajte prípravok. Uchovávajte oddelene od potravín, nápojov a krmív pre zvieratá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.