Tac System Moonlight - keramický sealant s obsahom 25% SiO2

Kód: 4482/250
Novinka
Značka: Tac System
€44,99 / ks €37,49 bez DPH
Vypredané
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Moonlight je keramický sealant na báze oleja obsahujúci až 25% oxidu kremiči- tého (SiO2). Prípravok dodáva kryštalickú hydrofóbnosť a lesklú vrstvu na po- vrchu vozidla. Ponúka špičkové vlastnosti pre odpudivosť vody, vysokú trvan- livosť a zlepšuje lesk povrchu. Moonlight nielen obnovuje vozidlo, ktoré bolo ošetrené už inou ochranou, ale môže byť tiež použitý ako samostatná ochrana. Veľmi ľahko sa aplikuje, výdrž až 9 mesiacov.

Aplikácia:

  1. Vyčistite a vysušte všetky vonkajšie časti
  2. Za pomoci mikrovláknového aplikátora naneste malé množstvo prípravku a aplikujte vždy iba na jeden diel
  3. Po nanesení počkajte približne 1-3 minúty, potom pomocou čistého a mäkkého mikrovlákna vyleštite povrch a odstráňte prebytok prípravku.
  4. Moonlight si vyžaduje 2 až 4 hodiny na úplne vytvrdnutie pred prvým kontaktom s

TIP: Nechajte Moonlight vytvrdnúť až 24 hodín a nasledujúcich 7 dní zabráňte kontaktu s chemikáliami.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Počas aplikácie používajte ochranné pomôc- ky: rukavice, okuliare, dýchacie rúško na tvár. Nepoužívajte na žiadne iné účely, než je predpísané. Nestriekajte prípravok na ľudí alebo potraviny. Neaplikujte na slnku. Pracujte s prípravkom v dobre vetranej miestnosti. Zvyšky prípravku vždy vráťte do pôvodnej fľašky. Keďže prípravok tvrdne, naneste prípravok najprv na utierku alebo aplikátor a až potom rozotrite po povrchu vozidla. Po dokončení práce s Moonlight si dôkladne umyte ruky. Fľašku s prípravkom odložte na chladné, suché a tmavé miesto.

Nebezpečenstvo:


Pri prehltnutí prípravku okamžite navštívte lekára. V prípade kontaktu s po- kožkou opláchnite silným prúdom vody. Pri kontakte s očami ich okamžite vy- pláchnite a vyhľadajte lekára.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie