Artdeshine – pH neutrálny univerzálny citrusový čistič

Kód: 4839/500 4839/501 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€19,99 / ks €99,99 / ks od €19,99 / ks €16,66 bez DPH €83,33 bez DPH od €16,66 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022 4.7.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Citrus Cleaner od Artdeshine je vyrobený z organických zložiek a vzhľadom na jeho neutrálne pH je určený pre čistenie aj tých najchúlostivejších povrchov bez obáv poškodenia. Môže sa používať v exteriéri a rovnako aj v interiéri automobilu. Nespôsobuje žiadnu zmenu pôvodného zafarbenia, nezanecháva nepríjemné škvrny, nepoškodzuje povrchy, vrátane tých na ktorý bol aplikovaný ochranný povlak. Je dôležitým a nevyhnutným pomocníkom pre všetkých automobilových profesionálov a nadšencov.  

Jeho účinná, ale zároveň bezpečná sila odstraňuje olejové zvyšky, ťažké nánosy, mušky, vtáčí trus a je vysoko riediteľný s vodou. Vyniká príjemnou citrusovou vôňou pre lepší pôžitok pri práci. 

Charakteristika:

 • odstraňuje olejové zvyšky
 • nemá negatívny dopad na pokožku
 • pH neutrálny
 • bezpečný pre interiérové používanie
 • vysoko riediteľný s vodou
 • má citrusovú vôňu
 • určený pre všetky povrchy
 • obsahuje prírodné zložky

Možnosti riedenia:

 • Pre účely univerzálneho čistenia: 1:20
 • Pre čistenie materiálu z kože: 1:5
 • Aktívna pena: 1:10
 • Šampón metódou 2 vedier na ručné umývanie: 1:20 až 1:50
 • Pre čistenie pneumatík, diskov: 100 % ( nezriedený)
 • Pre čistenie interiérových častí automobilu: 1:10

Návod na použitie:

 • Aplikujte nariadený čistič na znečistený povrch.
 • Počkajte 1 – 2 minúty, kým čistič zreaguje s nečistotami, v prípade čistenia interiéru, kože a iných častí pre vyššiu efektívnosť zapracujte so štetcom, kefkou.
 • Opláchnite tlakom vody (v exteriéri) alebo pretrite suchým mikrovláknom (v interiéri).

Upozornenie:

 • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na slnku. Nesmie zaschnúť!

Bezpečnostné informácie:

Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie