Artdeshine – pH neutrálny univerzálny citrusový čistič

Kód: 4839/500 4839/501 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€19,99 / ks €99,99 / ks od €19,99 / ks €16,66 bez DPH €83,33 bez DPH od €16,66 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022 30.11.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Citrus Cleaner od Artdeshine je vyrobený z organických zložiek a vzhľadom na jeho neutrálne pH je určený pre čistenie aj tých najchúlostivejších povrchov bez obáv poškodenia. Môže sa používať v exteriéri a rovnako aj v interiéri automobilu. Nespôsobuje žiadnu zmenu pôvodného zafarbenia, nezanecháva nepríjemné škvrny, nepoškodzuje povrchy, vrátane tých na ktorý bol aplikovaný ochranný povlak. Je dôležitým a nevyhnutným pomocníkom pre všetkých automobilových profesionálov a nadšencov.  

Jeho účinná, ale zároveň bezpečná sila odstraňuje olejové zvyšky, ťažké nánosy, mušky, vtáčí trus a je vysoko riediteľný s vodou. Vyniká príjemnou citrusovou vôňou pre lepší pôžitok pri práci. 

Charakteristika:

 • odstraňuje olejové zvyšky
 • nemá negatívny dopad na pokožku
 • pH neutrálny
 • bezpečný pre interiérové používanie
 • vysoko riediteľný s vodou
 • má citrusovú vôňu
 • určený pre všetky povrchy
 • obsahuje prírodné zložky

Možnosti riedenia:

 • Pre účely univerzálneho čistenia: 1:20
 • Pre čistenie materiálu z kože: 1:5
 • Aktívna pena: 1:10
 • Šampón metódou 2 vedier na ručné umývanie: 1:20 až 1:50
 • Pre čistenie pneumatík, diskov: 100 % ( nezriedený)
 • Pre čistenie interiérových častí automobilu: 1:10

Návod na použitie:

 • Aplikujte nariadený čistič na znečistený povrch.
 • Počkajte 1 – 2 minúty, kým čistič zreaguje s nečistotami, v prípade čistenia interiéru, kože a iných častí pre vyššiu efektívnosť zapracujte so štetcom, kefkou.
 • Opláchnite tlakom vody (v exteriéri) alebo pretrite suchým mikrovláknom (v interiéri).

Upozornenie:

 • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na slnku. Nesmie zaschnúť!

Bezpečnostné informácie:

Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.