Artdeshine Engine Bay cleaner – čistič motorového priestoru s prídavkom ochrany

Kód: 4842/500
Novinka
Značka: Artdeshine
€19,99 / ks €16,66 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zbavte sa prachu, usadených olejov a ostatných nečistôt v motorovom časti automobilu bez  žiadneho poškodenia čisteného povrchu. Udržuje motor v perfektnom stave, ako priamo z výroby.

Tento prípravok pomáha a uľahčuje v budúcnosti čistenie motorového priestoru a odstraňovanie oleja a akéhokoľvek znečistenia.

Vhodný pre všetky časti v motorovom priestore, lemy, plastové a gumené obloženia

Aplikujte tento prípravok formou nastriekania na každý vystavený povrch v motorovom priestore s tým, že budete klásť viacej pozornosti tým častiam, na ktorých sa nachádzajú viac pevne usadené nečistoty.

Okrem toho, že čistený povrch bude ako nový, Engine Bay cleaner dodá povrchom ochranné vlastnosti po dobu približne 4 týždňov, čo zaručí menšie usadzovanie nečistôt na povrchu. Zanecháva príjemný matný vzhľad plastovým povrchom.

Charakteristika:

  • 4 týždňová výdrž
  • hydrofóbnosť v strednej miere
  • účinné vlastnosti odstránenia olejov, usadených nečistôt
  • nespôsobuje koróziu
  • nezanecháva po vyčistení mastný alebo lepkavý povrch
  • zanecháva matný vzhľad plastovým častiam
  • bezpečný pre používanie na všetkých povrchoch

Návod na použitie:

  • Nastriekajte prípravok na utierku alebo aplikátor z mikrovlákna.
  • Rozotrite po vrchu a s druhou utierkou z mikrovlákna zotrite prebytok prípravku z povrchu.
  • V prípade silného znečistenia, zapracujte prípravok so štetcom, kefkou.

Bezpečnostné informácie:

Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/ medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.