Infinity Wax Primo Wax - tuhý vosk s prímesou SiO2

Kód: 3712/50M 3712/200 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Infinity Wax
€30,99 / ks €72,99 / ks od €30,99 / ks €25,83 bez DPH €60,83 bez DPH od €25,83 bez DPH
Skladom (2 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
5.10.2022 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tuhý vosk s označením Primo je to najlepšie, čo môžeme v súčasnosti ponúknuť. Bol navrhnutý s ohľadom na jednoduché používanie s neskutočným výsledok, hydrofóbnosť je jednoducho neuveriteľná, s kontaktným uhlom 121°C. Minimálna výdrž vosku je 6 mesiacov. Primo využíva modifikované polyméry SiO2 na vytvorenie katiónového efektu, ktorý prírodným voskom poskytuje pevnú kostru, aby robili to čo robia, čo najlepšie.

Ak to zhrnieme, jednoducho jedná sa o ohromujúci vosk na aplikáciu. Vizuálne výsledky prinášajú ohromujúci lesk s použitím polymérov a kombinácii 5 prírodných voskov, dokonale vyvážených, aby poskytovali lesklý povrch, extrémnu hĺbku a mokrý vzhľad.

Návod na použitie:

  1. Pred voskovaním dôkladne pripravte povrch, umyte, vykonajte chemickú a mechanickú dekontamináciu s následným odmasteným povrchu. V prípade nedokonalostí laku, vykonajte aj strojové leštenie.
  2. Aplikujte vosk za pomoci penového aplikátora, rozotrite vosk po celom obvode krúživými pohybmi, dbajte na to aby ste vytvorili rovnomernú tenkú vrstvu a nechajte pôsobiť 1 až 5 minút.
  3. Následne s čistou mikrovláknovou utierkou rozleštite vosk do vysokého lesku.
  4. Zabráňte prvotnému kontaktu s vodou prvé 3 hodiny, avšak odporúčame celkovo neumývať automobil nasledujúcich 7 dní.

Bezpečnostné informácie:

Na použitie iba na exteriér automobilu, vyhýbajte sa kontaktu s gumou, plastom a kožou. Nepoužívajte na interiér vozidla. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové, holé kovové alebo lakované disky, ktoré nie sú lakované. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 27.9.2022
Spokojný, ľahká aplikácia aj leštenie Objednal by som znova moja prvá skúsenosť s voskovanim na výbornú až na začiatočníčku chybu, vosk som minul na 80%, príliš veľká vrstva Ale rozleštenie aj tak úplne bezchybné
5
ĽM Avatar autora | 4.6.2022
Pecka, odporúčam
5
EB Avatar autora | 10.11.2021
Vosk sa ľahko nanáša, už pri prvej vrstve spraví krásny lesk. Plus pekne vonia. Určite odporúčam.

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.