Infinity Wax Synergy Lite - ročná keramická ochrana laku v spreji

Kód: 3652/100
Novinka
Značka: Infinity Wax
€23,99 / ks €19,99 bez DPH
Skladom (5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Synergy Lite je keramický povlak v spreji s výdržou až 12 mesiacov. Netreba si ho mýliť so sealentom ! Synergy lite vďaka použitej technológií funguje podobne ako keramické povlaky no s tým rozdielom, že je v spreji čo mu prináša nespočetné množstvo výhod !

  • Vhodný aj pre človeka bez skúseností
  • Je možné produkt aplikovať na akýkoľvek lakovaný povrch vrátane diskov.
  • Prebytok prípravku je možné odstrániť až do 15 minút od aplikácie.
  • Pozoruhodný stmavovací efekt vďaka ktorému má lak hĺbku a perfektne maskuje drobné nedostatky laku.
  • Keramický povlak Synergy Lite sa môžete vrstviť a to presne toľkokrát, koľkokrát len chcete s hodinovým časovým rozostupom.
  • Automobil môže vyraziť na cesty takmer okamžite po aplikácií.

Príprava:

Automobil dôkladne umyte a uistite sa, že bol odstránený všetok decht a hrubé nečistoty. Pre čo najlepší výsledok odporúčame zahrnúť chemickú a mechanickú dekontamináciu laku. Po celom umývacom procese nezabudnite dôkladne vysušiť automobil. Dôležitou časťou je nielen umyť automobil ale aj odmastniť povrch s Infinity Wax Synergy Prep. Ten má za úlohu odstrániť zvyšky povrchovo aktívnych látok ako aj zvyškov z chemickej dekontaminácie. Tento krok je nevyhnutný na zabezpečenie úplne čistého povrchu, na ktorý sa má povlak nadviazať. Pri práci s produktom Infinity Wax Synergy Prep pracujte iba na 1 paneli naraz alebo na polovičnom paneli v prípade ako je kapota či strecha.

Aplikácia:

Nastriekajte 6-8x prípravku na aplikátor na nanášanie keramických ochrán obalený suede handričkou alebo na mikrovláknový aplikátor. Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo prípravku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu. Dbajte na pravidelné dopĺňanie Synergy lite podľa potreby. Prípravok na aplikátore nanášajte šachovnicovým spôsobom (zhora-nadol a následne zľava - doprava). Pamätajte, prípravok sa nesmie aplikovať striekaním priamo na diel automobilu len na vhodný aplikátor ! Následne nechajte pôsobiť prípravok 30 sekúnd až 5 minút a odstráňte prebytok prípravku. V prípade použitia mikrovlákna s krátkym vláknom, môžete nechať prípravok pôsobiť až 15 minút bez strachu, že sa bude náročne rozlešťovať. Akonáhle máte aplikovaný Synergy Lite po celom automobile, odporúčame s plyšovým mikrovláknom ešte raz rozleštiť všetky plochy, kde ste keramický povlak aplikovali.

Prečo tak rýchlo ?

V prípade Lite sme tento keramický povlak obohatili o 2 polymérové prvky, ktoré pôsobia ako „obetná“ vrstva, teda vytvárajú prídavnú ochrannú vrstvu ihneď po aplikácii. Vďaka tomu je povrch okamžite hydrofóbny a tiež znižuje tvorbu vodných škvŕn. Tieto polyméry vydržia až do prvého umytia autuomobilu, čo odporúčame vykonať najskôr až po 7 dňoch od aplikácie. Po 7 dňoch bez umývania môžete svoje vozidlo umývať bežným spôsobom s kvalitnými čistiacimi prípravkami, odporúčame používať šampóny bez vosku, ako je Pure Shampoo a kvalitnú aktívnu penu, akou je Wipeout. Pre čo najlepšie výsledky ako funkčné tak aj vizuálne odporúčame vykonať stojové leštenie laku.

Upozornenie:

Nikdy sa nepokúšajte spoznávať vôňu Synergy Lite, obsahuje totiž rozpúšťadlá, ktoré môžu dráždiť oči a dýchacie cesty. Vždy striekajte priamo na aplikátor a nie na časti automobilu, pretože pravdepodobne dôjde k prestreku, ktorý môže na automobilu stvrdnúť a vyžadovať tak náročné odstránenie. Pri práci s Lite používajte vždy rukavice a pri striekaní prípravku na aplikátor vždy stojte proti vetru, aby ste predišli náhodnému vdýchnutiu. Vždy uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
SP Avatar autora Interier 3.11.2022 21:13
Zdravim, je mozne tento produkt pouzit aj v interieri? Napr na piano black plasty? Hladam nejaky ochranny prostriedok do interieru na ochranu lesklych plastov proti poskrabaniu a usadzovaniu prachu, nieco ako HydroInterior Ceramic Interior Quick Detailer od Chemical Guys.
A Avatar autora Interier 3.11.2022 21:17
Dobrý deň, môžete, ale pokojne Vám stačí iba CleanTech EasyONE, ktorý bude zároveň slúžiť ako čistič.

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.