Stjärnagloss Snö - pH neutrálna aktívna pena

Kód: 4126/100
€14,90 / ks €12,42 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívna pena Snö má hustú konzistenciu a je určená pre pravidelnú údržbu automobilov.

Táto hustá pena, s neutrálnou hodnotou pH na pred-umývanie má vynikajúce maximálne čistiace účinky na mierne znečistené povrchy automobilov a zároveň je veľmi šetrná k už vopred aplikovaným ochranným povlakom, ktoré nijako nepoškodzuje.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte prostredníctvom mechanického napeňovača v spojení s vysokotlakovým čističom, ktorý má tlak 130 barov alebo viac.

Aktívnu penu naneste na automobil zdola až smerom nahor, aby ste zvýšili čas pôsobenia na najviac znečistených dolných plochách. Ľahké kĺzanie aktívnej peny pomôže odstrániť nečistoty z povrchu.

1 liter tohto prípravku vystačí na vytvorenie viac než 10 litrov penovej zmesi, ktorá je dostatočná na pokrytie približne 12 až 14 áut priemernej veľkosti.

Prečo používať SNÖ -  aktívnu penu, ktorá má neutrálne pH a je v objeme 1 liter?

  • Naša SNÖ- snehová pena na pred-umývanie je vynikajúci prípravok na použite, pretože má veľmi účinné a špecifické čistiace schopnosti pre vykonanie najlepšieho vyčistenia, odstránenia prachu a menších nečistôt z povrchu náterových plôch vášho automobilu. Jednoznačne sa jedná o najlepšiu ph neutrálnu snehovú penu, ktorá je v ponuke na súčasnom trhu.

Riedenie: odporúčame riediť v pomere 1:10 (100ml prípravku do 1L nádoby.

Návod na použitie: 

  • Automobil najprv opláchnite tlakom vody aby ste za zbavili čiastočne hrubých nečistôt.
  • Prípravok nariedťe v pomere 1:10
  • Naneste penu rovnomerne na povrch vozidla a nechajte pôsobiť po dobu 5 až 10 minút.
  • Následne dôkladne opláchnite tlakom vody.

Upozornenie: Nepoužívajte výrobok na horúcich povrchoch ani na slnku. Výrobok nesmie zaschnúť!

Bezpečnostné informácie:

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/medzinárodnými predpismi.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.