AKUT SOS CLEAN Ultra Clean Carpet - ultra čistý čistič kobercov s duo efektom

Kód: 5574/100
Novinka
Značka: AKUT SOS
€21,95 / ks €18,29 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultra čistý čistič kobercov s duo efektom profesionálne bojuje so všetkými typmi škvŕn na vašom domácom textile. Koberce a ako aj textilné poťahy nábytku sa čistia efektívne od základov. Škvrny každého druhu (výkaly domácich zvierat, nápoje, jedlo, tuky a oleje) natrvalo zmiznú. Jemné zloženie zaručuje vhodnosť každým materiálom. Možno použiť v interiéri aj exteriéri.

Charakteristika:

  • Ideálny na odstraňovanie škvŕn z autosedačiek
  • Bez prísad, ktoré menia farbu
  • Šetrné k tkanivu a materiálu
  • Vhodné na základné čistenie a odstraňovanie škvŕn
  • Pre súkromné ​​domácnosti a podniky (napr. hotely, penzióny, reštaurácie).
  • Možné použiť aj na čistenie podláh. 

Najlepšie výsledky dosiahnete použitím tepovača alebo mokrého vysávača. Čistič sa používa veľmi zriedený, a preto je jeho použitie veľmi ekonomické.

Dodržujte prosím návod na použitie a používajte ochranný odev.

Návod na použitie:

  1. Povrch dôkladne povysávajte od prachu a skontrolujte stálosť farieb.
  2. Predumytie (narušenie ťažkých škvŕn): Zrieďte v pomere 1:2 až 1:5 s destilovanou vodou. Nastriekajte na povrch a nechajte pôsobiť 15 - 30 minút, pre lepšiu efektívnosť zapracujte do povrchu jemnou kefkou.
  3. Celkové čistenie povrchu: Riedenie 10 - 40 ml na 1l vody. (1 - 4%) Pracovná teplota: 20 - 50°C. Nastriekajte na povrch a pre lepšiu efektívnosť zapracujte do povrchu jemnou kefkou a následne vytepujte čistou vodou. 
  4. Nastriekaný vlhký povrch a uvoľnené nečistoty (škvrny) je potrebné po dobe pôsobenia dôkladne odstrániť vhodným zariadením, pretepovať tepovačom a čistou vodou, alebo mokrým vysávačom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AKUT SOS Clean je nemecký výrobca, ktorý sa už 25 rokov aktívne venuje čisteniu, neutralizácii pachov, dezinfekcii a deratizácii škodcov. Pôvodne z oblasti čistenia a dekontaminácie lokálneho miesta činu sa sortiment teraz rozširuje na profesionálnu neutralizáciu zápachu v automobilovom priemysle. Prípravky od AKUT SOS CLEAN prichádzajú do úvahy pri odstránení nepríjemných pachov v interiéri automobilu. Nepríjemné pachy sú nielen prekryté, ale aj priamo pri zdroji zápachu účinne odstránené.

Mohli sme sa presvedčiť o účinnosti prípravkov a sme si istí, že môžeme ponúknuť účinnú zbraň proti nepríjemným pachom. Oblasti použitia sú nekonečne rozšíriteľné a každý, kto potrebuje účinného pomocníka proti zápachu ako napr, ak hľadáte prípravok proti cigaretovému dymu alebo pachu zvierat, nájdete ho tu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.