Garage Therapy /ZERO: Interior Cleaner - univerzálny čistič interiéru

Kód: 3220/100
€24,99 / ks €20,83 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Garage Therapy / ZERO: Interior Cleaner - je vysoko účinný univerzálny čistič interiéru vášho automobilu. Tento prípravok dokáže veľmi intenzívne a bezpečne vyčistiť rôzne druhy interiérových povrchov a zároveň neutralizuje zápachy a zanecháva vôňu nového automobilu. Zloženie tohto vysoko efektívneho čističa zabezpečuje dôkladné hĺbkové vyčistenie špecifických povrchov, akými sú plastové, textilné čalúnenie , koberčeky a ostatné druhy pevných alebo mäkkých druhov povrchov v interiéri automobilu.

/ ZERO: Interior Cleaner je vysoko koncentrovaný, riediteľný a schopný odstrániť olejové znečistenia, mastnoty a ostatné druhy bežného znečistenia v interiéri vášho automobilu. Môže sa použiť na textilné a vinylové konvertibilné kabrioletové textilné strechy a gumové koberčeky bez toho, aby zanechával nežiadúce stopy po čistení. Tento prípravok je efektívny, ekonomický a má príjemnú vôňu.

Odporúčané riedenie:

  • 1:3 - pri veľkom znečistení
  • 1:5 až 1:6 - pri strednom znečistení
  • 1:10 - pri pravidelnom čistení

Návod na použitie:
1. Pred použitím prípravok dobre pretrepte a nezabudnite nosiť ochranné rukavice a ochranné okuliare.
2. Nepoužívajte na čisté plochy a pred intenzívnym použitím na väčšie plochy najprv skúšobne otestujte na malej nenápadnej ploche.
3. Aplikujte nasprejovaním na znečistenú plochu, prípadne nastriekajte priamo na mikrovláknovú utierku, aby ste zabránili nadmernej spotrebe prípravku.
4. Rozotrite s mäkkou čistiacou kefkou alebo mikrovláknovou utierkou.
5. Zvyšok prípravku zotrite s čistou mikrovláknovou utierkou.
6. V prípade nadmerného znečistenia opakujte znova celý proces .
Rady pre najúčinnejšie aplikovanie:
1. Pri čistení plastových prvkov nastriekajte na mikrovláknovú utierku a rozotrite po povrchu, ktorý potrebujete vyčistiť.
2. Použite novú a predovšetkým čistú mikrovláknovú utierku pre odstránenie rozpustených nečistôt z textilného čalúnenia alebo z koberčekov.
3. Pre čistenie jemných povrchov konvertibilných kabrioletových textilných striech auta nastriekajte opatrne prípravok asi vo vzdialenosti 30 cm od povrchu v zriedenom pomere 1:4. Rozotrite s mäkkou čistiacou kefkou a dôkladne opláchnite. Nikdy nenechajte zaschnúť na povrchu a neaplikujte počas priameho slnečného žiarenia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Garage Therapy Ltd založili v roku 2019 dvaja priatelia, Marios Sergides, IT profesionál, a Rodger Holmes, stavebný inžinier. Sme veľkí automobiloví nadšenci so špecifickou vášňou pre detailing automobilov a profesionálne sa detailingu od roku 2008. Našou víziou je prinášať prémiové vysokokvalitné prípravky pre starostlivosť o automobil, ktoré skutočne dodávajú tri kľúčové metriky: kvalita, hodnota a výkon.

Kvalita: V našich prípravkoch sa používajú iba prvotriedne chemikálie, žiadne škrty.

Hodnota: Poskytujeme väčšiu hodnotu pomocou všestranných prípravkov pri zachovaní najvyššej kvality, výkonu, štandardov a zásad.

Výkon: Prípravky GT sú vyrobené tak, aby podávali výkon, a preto sú dôkladne testované a preverované odborníkmi z priemyslu. V honbe za dokonalosťou prináša Garage Therapy nadšencom, záujemcom a profesionálom z priemyslu prémiové ponuky starostlivosti o automobil, ktoré si zaslúžia miesto v každej garáži.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.