Infinity Wax Finale Interior Dressing- impregnácia interiérových plastov a vinylu

Kód: 3697/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€15,49 / ks €12,91 bez DPH
Skladom (5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Finale je ideálny impregnátor interiérových plastov a vinylu. Dodáva povrchu saténový vzhľad, ktorý je nemastný, antistatický a vonia po našom obľúbenom sherbetovom citróne.

Riedenie: až do pomeru 1:5, záleží od úrovne želaného výsledku.

Návod na použitie:

Aplikujte na interiérové plasty vozidla, aby bol interiér čistý a svieži. Finále je možné vopred nastriekať priamo na vnútorné plasty alebo mikrovláknovú utierku, aby sa zabránilo možnému striekaniu na sklo. Infinity Wax Finale je možné tiež použiť na plastové obloženie v motorovej časti automobilu, gumené rohože, plastové časti v exteriéru.

Stačí nariedený alebo nenariedený prípravok nastriekať na povrch a suchou mikrovláknovou utierkou rozotrieť po celom obvode.

Bezpečnostné informácie: 

Vhodné len na nelakované plasty automobilu. Vyhnite sa kontaktu s lakovaným povrchom a sklom. Prípravok používajte v dobre vetranom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak sa pri používaní objaví podráždenie pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobí podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.