Infinity Wax Fresh Interior - univerzálny čistič interiéru

Kód: 3667/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€12,99 / ks €10,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Fresh Interior je univerzálny čistič interiéru poskytujúci silný čistiaci účinok, antibakteriálne vlastnosti, vďaka čomu je nutnosťou, ak vo svojom automobile trávite príliš veľa času. Prípravok zanecháva hodvábny povrch. Čistič bez obsahu silikónu.

Návod na použitie:

Fresh Interior nastriekajte na vnútorné plasty alebo na mikrovláknovu utierku aby ste zabránili možnému striekaniu na okná. Naneste dostatočné množstvo na miesto, ktoré sa chystáte vyčistiť a za pomoci vhodného štetca, kefky, či utierky prípravok zapracujte do povrchu a vyčistite. Následne so suchou mikrovláknovou utierkou odstráňte prebytok prípravku.

Fresh má antibakteriálne vlastnosti a zanecháva za sebou matný vzhľad, vďaka čomu bude váš interiér čistý a svieži. Prípravok nepoužívajte na kožu alebo semiš.

Bezpečnostné informácie: 

Vhodné len na čistenie vnútorných plastov, vinylu, tkanín a kobercov. Vyhnite sa kontaktu s lakovaným povrchom a sklom. Nepoužívajte na nespracované kovové povrchy. Prípravok používajte v dobre vetranom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak sa pri použití objaví podráždenie pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobí podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.