Garage Therapy /ONE: Tyre Serum - impregnátor pneumatík

Kód: 3217/100
€29,99 / ks €24,99 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Garage Therapy /ONE: Tyre Serum je vysokokvalitný prípravok na ochranu pneumatík a gumových častí automobilu. Bol vyrobený na základe špeciálnej receptúry z najúčinnejších druhov polymérov, ktoré prenikajú do gumy, aby znovu obnovili jej stratenú prirodzenú vlhkosť a poskytuje účinnú ochranu proti UV žiareniu a vďaka hydrofóbnym vlastnostiam polymérov dochádza nielen k ochrane, ale aj k atraktívnemu výslednému optickému efektu s tzv. saténovým nádychom.

/ONE: Tyre Serum vzhľadom na svoje nízko-tlakové pôsobenie na ošetrovaný povrch umožňuje vynikajúce pôsobenie a preniknutie do gumy, zabraňuje prasknutiu, opotrebovaniu a strate farby. Ochranné vlastnosti /ONE: Tyre Serum podporujú odolnosť voči poveternostným vplyvom alebo umývaniu auta. Výsledkom aplikovania tohto prípravku je obdivuhodný tzv. saténový vzhľad pneumatík, ktorý odpudzuje nečistoty a udržiava vaše pneumatiky vo výbornej kondícii počas dlhej doby.

Návod na použitie :
1. Pred použitím prípravok dobre pretrepte. Pri intenzívnom použití najprv uskutočnite skúšobný test na menšej, nenápadnej ploche. Nepoužívajte na pneumatiky motocyklov alebo na pedále.
2. Najprv očistite povrch od všetkých znečistení, olejov. Dbajte na to, aby ste použili tento prípravok iba na dôkladne vyčistenú plochu.
3. Aplikujte menšie množstvo prípravku na aplikátor, naneste rovnomerne tenkú vrstvu po celom povrchu a nechajte pôsobiť.
4. S utierkou z mikrovlákna zotrite prípadné nadbytočné množstvo prípravku. Po aplikovaní bude povrch na dotyk suchý a po 15 min. od aplikácie prípravku môžete pohnúť z vozidlom.

Rady pre najúčinnejšie aplikovanie
1. Použite /ZERO Decon Šampón zriedený v pomere 1:10, aby ste dôkladne očistili povrch pneumatiky a zbavili ich nečistôt s kvalitnou kefou alebo štetcom.
2. Pre dosiahnutie maximálnych účinkov najprv aplikujte 2 vrstvy a potom pravidelne aplikujte počas ďalšieho čistenia automobilu.
3. Dosiahnutie úplnej ochrany pred účinkami poveternostných vplyvov dochádza po 24 hodinách od aplikácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Garage Therapy Ltd založili v roku 2019 dvaja priatelia, Marios Sergides, IT profesionál, a Rodger Holmes, stavebný inžinier. Sme veľkí automobiloví nadšenci so špecifickou vášňou pre detailing automobilov a profesionálne sa detailingu od roku 2008. Našou víziou je prinášať prémiové vysokokvalitné prípravky pre starostlivosť o automobil, ktoré skutočne dodávajú tri kľúčové metriky: kvalita, hodnota a výkon.

Kvalita: V našich prípravkoch sa používajú iba prvotriedne chemikálie, žiadne škrty.

Hodnota: Poskytujeme väčšiu hodnotu pomocou všestranných prípravkov pri zachovaní najvyššej kvality, výkonu, štandardov a zásad.

Výkon: Prípravky GT sú vyrobené tak, aby podávali výkon, a preto sú dôkladne testované a preverované odborníkmi z priemyslu. V honbe za dokonalosťou prináša Garage Therapy nadšencom, záujemcom a profesionálom z priemyslu prémiové ponuky starostlivosti o automobil, ktoré si zaslúžia miesto v každej garáži.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.