Artdeshine Graphene Window Coating - grafénové tekuté stierače

Kód: 4869/30M
Novinka
Značka: Artdeshine
€52,99 / ks €44,16 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Grafénový povlak na okná od Artdeshine je špeciálny povlak s grafénom na ošetrenie vašich okien a skiel. Povlak dodá oknám vodoodpudivý efekt aj pri nízkych rýchlostiach, rovnako ako minimalizuje odrazy a zníži priľnavosť nečistôt a cestného filmu. Povlak sa ľahko nanáša a ak budete dbať o starostlivosť, bude Vám slúžiť až po dobu 1 roka alebo 60 umytí.

Grafén pre vaše okná a sklá

Po prvýkrát Vám v našom e-shope môžeme ponúknuť tekuté stierače s prímesou grafénu.

Grafit alebo grafén mnohí spomínajú ako zázračný materiál, s ktorým dokážeme neskutočné množstvo prípravkov ešte vylepšiť. A tu získate povlak na okná / sklo s technológiou.

Ale čo to potom znamená?

Jednou z vlastností grafitu je práve to, že povrchy sú neuveriteľne hladké a vodoodpudivé. Niečo, čo na našich oknách / sklách obzvlášť skutočne chceme – pretože nám to zlepšuje výhľad, čo je pohodlné a zároveň zvyšuje našu bezpečnosť jazdy.

Jednoduchá aplikácia -  dbajte ale na správnosť aplikácie

Artdeshine uvádza výdrž až 1 rok alebo 60 umytí s pH neutrálnym šampónom, kým sa povlak znehodnotí. Povlak, ktorý si mnohí budú môcť naniesť len 1-2 krát do roka – a potom budú mať skutočne dobre ošetrené okná / sklo.

Povlak je však pokročilejšieho typu, ktorý skutočne vyžaduje, aby ste vykonali správnu predprípravu na aplikáciu a aby ste z prípravku dostali maximum. Nejde teda o prípravok, ktorý nanesiete do 5 minút po umytí automobilu. Nie, využite čas a uistite sa, že je okno chemicky aj mechanicky dôkladne vyčistené. A ak máte možnosť vyleštiť okno leštičkou a následne ho pretrieť "odmasťovačom" - tak je to extra dobré!

Ale odtiaľto je to jednoduché. Povlak sa ľahko aplikuje aj rozleštuje - a funguje to dobre ak pracujete s 2 utierkami, takže rozleštovanie je jednoduché.

Doba vytvrdzovania je niekoľko hodín. Ale opäť – práve povlaku prospieva to, že nebude vystavený vode prvých 24 hodín po aplikácii. Navyše má následnú dobu vytvrdzovania, kedy úplne vytvrdne, čo je až 7 dní v lete a 14 dní v zime. Pre maximálnu účinnosť 7 dní nepoužívajte žiadne chemické prípravky, ani tie pH neutrálne. Povlak potrebuje dostatočne vytvrdnúť pre maximálne vlastnosti.

Ale výsledok je super obohacujúci

Ak do toho investujete čas – potom sa vám vráti aj zisk. Niet pochýb o tom, že grafénový povlak na okná je jedným z najodolnejších, aké sme vyskúšali. Voda z okna len perlí.

Návod na použitie:

 • Začnite s dôkladným chemickým a mechanickým čistením okna. Potom sklo najlepšie aj preleštite, aby ste ho dočistili od vodného kameňa a iných ťažkých nečistôt. Nakoniec odmastite povrch s odmasťovačom laku, najlepšie 2x.
 • Uistite sa, že máte pripravené 2 utierky na rozleštenie, ako aj mikrovláknový aplikátor pripravený na aplikáciu.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor. Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Aplikujte na povrch maximálne v rozsahu 1 x 1 meter krúživými, ako aj vertikálnymi a horizontálnymi pohybmi.
 • Povrch sa zahmlí do 20 sekúnd od aplikácie.
 • Potom rozleštite prebytočný povlak jednou handričkou.
 • Následne vezmite druhú mikrovláknovú handričku a doleštite do absolútneho krištáľového vzhľadu.
 • Ak máte problémy so zahmleným povrchom, môžete handričku mierne navlhčiť a tak rozleštiť. Potom vezmite suchú handričku a vysušte povrch.

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

Povlak je možné naniesť až v 2 vrstvách v hodinových intervaloch. Nemusí nevyhnutne poskytovať lepší výkon, ale zabezpečuje lepšie pokrytie.

Lišty stieračov pri používaní odskakujú alebo vydávajú hluk. Čo je zle ?

Môže tam byť viacero vecí, a to:

 • Príprava nebola dostatočne dôkladná.
 • Lišty stieračov sú opotrebované.
 • Niektoré typy skiel / stieračov jednoducho nefungujú dobre s tekutými stieračmi.

Môžem urobiť niečo pre udržiavanie povlaku v čo najlepšej kondícii?

 • Áno, vždy umývajte pH neutrálnym prípravkami.
 • Občas použite Artdeshine Graphene Detailer.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie