Artdeshine Graphene Window Coating - grafénové tekuté stierače

Kód: 4869/30M
Novinka
Značka: Artdeshine
€52,99 / ks €44,16 bez DPH
Skladom (5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Grafénový povlak na okná od Artdeshine je špeciálny povlak s grafénom na ošetrenie vašich okien a skiel. Povlak dodá oknám vodoodpudivý efekt aj pri nízkych rýchlostiach, rovnako ako minimalizuje odrazy a zníži priľnavosť nečistôt a cestného filmu. Povlak sa ľahko nanáša a ak budete dbať o starostlivosť, bude Vám slúžiť až po dobu 1 roka alebo 60 umytí.

Grafén pre vaše okná a sklá

Po prvýkrát Vám v našom e-shope môžeme ponúknuť tekuté stierače s prímesou grafénu.

Grafit alebo grafén mnohí spomínajú ako zázračný materiál, s ktorým dokážeme neskutočné množstvo prípravkov ešte vylepšiť. A tu získate povlak na okná / sklo s technológiou.

Ale čo to potom znamená?

Jednou z vlastností grafitu je práve to, že povrchy sú neuveriteľne hladké a vodoodpudivé. Niečo, čo na našich oknách / sklách obzvlášť skutočne chceme – pretože nám to zlepšuje výhľad, čo je pohodlné a zároveň zvyšuje našu bezpečnosť jazdy.

Jednoduchá aplikácia -  dbajte ale na správnosť aplikácie

Artdeshine uvádza výdrž až 1 rok alebo 60 umytí s pH neutrálnym šampónom, kým sa povlak znehodnotí. Povlak, ktorý si mnohí budú môcť naniesť len 1-2 krát do roka – a potom budú mať skutočne dobre ošetrené okná / sklo.

Povlak je však pokročilejšieho typu, ktorý skutočne vyžaduje, aby ste vykonali správnu predprípravu na aplikáciu a aby ste z prípravku dostali maximum. Nejde teda o prípravok, ktorý nanesiete do 5 minút po umytí automobilu. Nie, využite čas a uistite sa, že je okno chemicky aj mechanicky dôkladne vyčistené. A ak máte možnosť vyleštiť okno leštičkou a následne ho pretrieť "odmasťovačom" - tak je to extra dobré!

Ale odtiaľto je to jednoduché. Povlak sa ľahko aplikuje aj rozleštuje - a funguje to dobre ak pracujete s 2 utierkami, takže rozleštovanie je jednoduché.

Doba vytvrdzovania je niekoľko hodín. Ale opäť – práve povlaku prospieva to, že nebude vystavený vode prvých 24 hodín po aplikácii. Navyše má následnú dobu vytvrdzovania, kedy úplne vytvrdne, čo je až 7 dní v lete a 14 dní v zime. Pre maximálnu účinnosť 7 dní nepoužívajte žiadne chemické prípravky, ani tie pH neutrálne. Povlak potrebuje dostatočne vytvrdnúť pre maximálne vlastnosti.

Ale výsledok je super obohacujúci

Ak do toho investujete čas – potom sa vám vráti aj zisk. Niet pochýb o tom, že grafénový povlak na okná je jedným z najodolnejších, aké sme vyskúšali. Voda z okna len perlí.

Návod na použitie:

 • Začnite s dôkladným chemickým a mechanickým čistením okna. Potom sklo najlepšie aj preleštite, aby ste ho dočistili od vodného kameňa a iných ťažkých nečistôt. Nakoniec odmastite povrch s odmasťovačom laku, najlepšie 2x.
 • Uistite sa, že máte pripravené 2 utierky na rozleštenie, ako aj mikrovláknový aplikátor pripravený na aplikáciu.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor. Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Aplikujte na povrch maximálne v rozsahu 1 x 1 meter krúživými, ako aj vertikálnymi a horizontálnymi pohybmi.
 • Povrch sa zahmlí do 20 sekúnd od aplikácie.
 • Potom rozleštite prebytočný povlak jednou handričkou.
 • Následne vezmite druhú mikrovláknovú handričku a doleštite do absolútneho krištáľového vzhľadu.
 • Ak máte problémy so zahmleným povrchom, môžete handričku mierne navlhčiť a tak rozleštiť. Potom vezmite suchú handričku a vysušte povrch.

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

Povlak je možné naniesť až v 2 vrstvách v hodinových intervaloch. Nemusí nevyhnutne poskytovať lepší výkon, ale zabezpečuje lepšie pokrytie.

Lišty stieračov pri používaní odskakujú alebo vydávajú hluk. Čo je zle ?

Môže tam byť viacero vecí, a to:

 • Príprava nebola dostatočne dôkladná.
 • Lišty stieračov sú opotrebované.
 • Niektoré typy skiel / stieračov jednoducho nefungujú dobre s tekutými stieračmi.

Môžem urobiť niečo pre udržiavanie povlaku v čo najlepšej kondícii?

 • Áno, vždy umývajte pH neutrálnym prípravkami.
 • Občas použite Artdeshine Graphene Detailer.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.