Tac System View Coat

Kód: 855
Novinka
Značka: Tac System
€50,12 / ks €41,77 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

View Coat je pokročilý povlak určený pre sklenené povrchy, ktorý zvyšuje odpudzovanie vody na skle. Kvapky vody sa začínajú kĺzať po skle už pri rýchlosti 48 km / h. Nanesený View Coat tak udržuje na sklenenom povrchu vysokú viditeľnosť, znižuje tvorbu prachu a špiny.

View Coat je navrhnutý v rámci vyspelých nanotechnológií, kombinujúcich rôzne chemické prvky, ako je oxid kremičitý, uhľovodík, titán, zirkón a fluór, aby sa dosiahli jeho výsledky.

Na dosiahnutie najlepšieho výsledku sa odporúča pred nanesením produktu použiť leštidlo na sklo Glass Polish a Water Spot Remover.

Výdrž: 6 až 12 mesiacov.

Aplikácia:

  1. Dôkladne vyčistite sklo.
  2. Odmastite.
  3. Aplikujte View Coat rovnomerne za pomoci aplikátora.
  4. Nechajte vytvrdnúť 2 až 3 minúty a zvyšok zotrite handričkou.

TIP:  Pre maximalizovanie účinku použite IR lampu pri teplote 50 ° C - 60 ° C po dobu 30 minút.

Objem: 20ml

Upozornenie:

  • Fľaštičku po aplikácii dôkladne uzavrite a odložte na chladné miesto. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre vlastnú bezpečnosť nezabúdajte na okuliare, rúško a rukavice.

Dodatočné parametre

Kategória: Tekuté stierače
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.