Stjärnagloss Glatt - sušiaci tekutý vosk

Kód: 4129/500
€13,90 / ks €11,58 bez DPH
Vypredané
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento prípravok je určený na ochranu lakovaných častí vášho automobilu proti účinkom vody, ktorý sa používa nastriekaním alebo napenením mokrého automobilu.

Použitie tohto prípravku je jednoduché - umyte automobil (metódou 2 vedier) a opláchnite tlakom vody. Nechajte ho mokrý - nevysušte povrch - a potom aplikujte prípravok Glatt (50 ml do 1 litrového ručného postrekovača) alebo nariedené v pomere 1:10 do mechanického napeňovača. Nebude vytvárať penu, ale iba pokryje povrch automobilu hydrofóbnym povlakom, ktorý bude odpudzovať udržiavanie vody a znečistenia na povrchu ( dôjde k minimalizovaniu vytvárania škvŕn od vody) a dokonca bude zabraňovať nečistotám, aby sa prichytili v budúcnosti na povrch.

Po aplikovaní prípravku Glatt opláchnite automobil vodou a povrch vysušte.

A prečo vyleštiť dosucha? Pri nedodržaní tohto odporučenia  tak potom môžu vzniknúť mnohé šmuhy a fľaky, pretože prípravok Glatt je veľmi účinný sealant - a tieto nedokonalosti potom musia byť odstránené silným rozpúšťadlom alebo strojovým leštením, takže najlepšie je tomuto sa vyhnúť.

Ale so získaním praxe v používaní prípravku Glatt a oboznámením sa ako účinkuje, si ho veľmi obľúbite.

Dokáže v priebehu pár sekúnd vytvoriť lesklý a vodoodpudivý povrch.

Návod na použitie:

  • Pred použitím dobre pretrepte.
  • Prípravok je potrebné správne nariediť podľa druhu použitia. (50ml do 1L nádoby s rozprašovačom alebo pomer 1:10 do mechanického napeňovača).
  • Automobil napeňte pomocou vhodného napeňovača alebo rozprašovača.
  • Nechajte krátku chvíľu pôsobiť (neodporúčame viac ako 1 minútu). Nedovolťe, aby prípravok na povrchu zaschol. Opláchnite pod silným tlakom vody a dbajte na to, aby na povrchu nezostal žiaden zvyšok prípravku.

Poznámka:

Upozorňujeme, že odporúčame použiť iba na to určený  mechanický napeňovač pre aplikovanie prípravku Glatt -  ako napr. iba napeňovač určený pre  aplikovanie  prípravkov pre  podporu opláchnutia vody- a nie použitie bežného typu napeňovača! Tento sealant má silné účinky a spôsobil by poškodenie sieťového filtra vo väčšine napeňovačov, u ktorých by potom došlo k nesprávnej tvorbe peny alebo nesprávnej funkčnosti napeňovania v budúcnosti. Ak mate obavy, tak použite rozprašovač.

Nie sme zodpovední za poškodenie použitých napeňovačov, keď budete v nich používať prípravok Glatt.

Bezpečnostné informácie:

Prípravok nie je kategorizovaný ako nebezpečný, ale pri detailoch vždy zvážte použitie ochranných rukavíc a ochranu očí. Nepracujte v uzavretých priestoroch, rozliaty materiál okamžite odstráňte a nikdy nevdychujte ani neprehĺtajte prípravok. Uchovávajte oddelene od potravín, nápojov a krmív pre zvieratá.

 
 
 
 
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.