Bilt Hamber Auto Balm - jedinečný vosk s inhibítormi korózie

Kód: 5475/250
€26,99 / ks €22,49 bez DPH
Skladom (0,3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Auto-Balm je jedinečný vosk, ktorý poskytuje ochranu lakovaným, kovovým a chrómovým častiam automobilu.

Auto-Balm, ktorý je výsledkom tisícok hodín vývoja a testovania, je zmesou syntetizovaných, komplexných molekúl inhibujúcich koróziu, ktoré sa pevne spoja, čo im umožňuje zostať funkčné v ultratenkom, vysoko lesklom filme. Auto-Balm utesňuje kapilárne póry v laku a poskytuje antikoróznu bariéru proti poškodeniam laku automobilu.

Auto-Balm tiež chráni a dodáva lesk chrómu, hliníku a zliatinám.

Auto-Balm sa na lak vozidla nanáša striedmo a po niekoľkých okamihoch sa vyleští, aby vytvoril vynikajúci hlboký lesk podobný tekutému, ktorý zlepšuje vzhľad a poskytuje vynikajúcu ochranu zdravému laku aj miestam poškodenia. Auto-Balm poskytuje jedinečnú ochranu zliatinám, chrómu a iným kovovým povrchom. Dlhotrvajúci povrch predĺži čas medzi leštením a poskytne oveľa vyššiu úroveň ochrany ako tradičné leštidlá.

Charakteristika:

  • Auto-Balm poskytuje vyššiu ochranu ako tradičné vosky
  • Vytvára výnimočný hlboký lesk
  • Vhodný na lakované a kovové povrchy
  • Maskuje menšie nedostatky laku
  • Zabraňuje šíreniu korózie

Návod na použitie:

Auto-Balm by sa nemal používať bez dodržania pokynov výrobcu. Automobil dôkladne umyte so šampónom bez obsahu soli. Nepoužívajte žiadne čistiace prípravky obsahujúce ochranné zložky. Pre čo najlepší výsledok odporúčame vykonať chemickú a mechanickú dekontamináciu, poprípade strojné leštenie, či použitie ručnej leštenky.  Na záver povrch dôkladne odmastite, najlepšie 2x.

Navlhčite dodaný aplikátor pod tečúcou studenou vodou. Vyžmýkajte aplikátor – avšak mal by si zachovať stále vlhkosť. Dotknite sa povrchu vosku Auto-Balm tak, aby sa na aplikátor prenieslo veľmi malé množstvo. Aplikujte na automobil tak, aby bol vosk po celom obvode aplikátora – vlhkosť zadržaná v aplikátore premaže povrch a umožní malému množstvu vosku, aby sa roztiahol. Pri aplikácii Auto-Balm by ste nemali vidieť kvapôčky vody, ak uvidíte,  znamená to, že aplikátor je až moc mokrý.

Pracujte naraz na malých plochách, LEN 60 až 90cm štvorcových, nepracujte na priamom slnečnom svetle a aplikujte len na chladné panely. Väčšina leštidiel je nabitá abrazívnym materiálom, vďaka čomu sa ľahko používajú, no sú prašné a zanechávajú len slabý alebo dokonca žiaden ochranný film. Pamätajte, že na rozdiel od iných leštidiel sa Auto-Balm pri leštení jednoducho neodstráni – rovnomerné nanesenie malého množstva umožní ľahké leštenie a skvelé výsledky.

Po aplikácii Auto-Balm počkajte niekoľko okamihov, kým sa prepojí s povrchom a následne rozleštite do vysokého lesku pomocou mikrovláknovej utierky. Na lakoch v zlom stave si možno všimnúť, že mokrý vzhľad vytvorený Auto-Balm nie je úplne jednotný – tento stav sa zlepší pri aplikácii druhej vrstvy, keď sa kapilárne póry vyplnia ochranným filmom, čím sa obnoví hladký povrch.

Dbajte na to, aby aplikátor zostal počas aplikácie čistý – v prípade potreby umyte šampónom, dôkladne opláchnite a vyžmýkajte, kým nebude opäť navlhčený. Pri aplikácii na kovy nie je potrebný navlhčený aplikátor.  Mikrovlákno na rozleštenie treba počas používania často otáčať.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.