EZ Car Care Graphene vosk

Kód: 2321
Novinka
Značka: EZ Car Care
€44,99 / ks €37,49 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

V našom jedinečnom vedeckom laboratóriu Innovation Chem dokázali vedci vyrobiť unikátny vosk Carnauba, ktorý obsahuje prírodné látky z karnaubovej palmy (carnauba) a 100 % prírodný grafén. Táto jemná vosková hmota, založená na báze grafénu, ktorej vzhľad pripomína jemný leštiaci a konzervačný vosk, obsahuje tiež polyméry a zvlhčujúce látky.

Vďaka vzájomnej kombinácii týchto prírodných látok sme boli schopní vytvoriť taký druh leštiaceho vosku, ktorý nemá žiadnu konkurenciu. Odolnosť tohto výrobku je neuveriteľne vynikajúca voči účinkom vody.

Aké sú základné charakteristiky grafénu a prečo je dôležitá jeho aplikácia do výrobkov určených pre údržbu a ochranu automobilov?

Grafén patrí medzi najodolnejší materiál na svete a získava sa z grafitu. Grafén je vytvorený z mnohonásobných vysoko kontrolovateľných vrstiev nanočastíc, vďaka čomu je umožnené jeho optimálne rozloženie. Táto látka, ktorá sa získava z grafitu, nadobúda mnoho unikátnych a jedinečných vlastností.

Grafén patrí medzi prvú objavenú jednoatómovú planárnu „ 2D“   vrstvu. Má vynikajúce vlastnosti pevnosti a odolnosti, ktoré mu dodávajú prvenstvo medzi najodolnejšími materiálmi na svete.

Tiež je vhodné pripomenúť že jeho ťahová pevnosť má hodnotu viac než 130 GPa (gigapascalov), čo predstavuje hodnotu 100 násobne vyššiu ako má oceľ.

Ďalšie prínosy tohto materiálu:

Grafén je nielen neuveriteľne odolný, ale vedeckými výskumami boli zistené aj iné vynikajúce vlastnosti, akými je redukovanie tepla, čo znamená, že zabraňuje vytváraniu škvŕn od vody, dokonca v porovnaní s ochrannými prípravkami na báze keramických látok, ktoré v skutočnosti vodu zadržiavajú. Ako ďalší príklad je možno uviesť veľmi nenáročné odstránenie znečistenia od vtáčieho trusu z povrchových náterových vrstiev vášho automobilu, ktoré nepoškodzuje jeho povrch, na rozdiel od materiálov, na báze keramickej. Aj tieto už spomenuté príklady iba prispievajú k tomu, že  dodávajú tomuto výrobku jedinečné prvenstvo na súčasnom trhu.

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.