Dr. Wack CW1:100 Classic Scheibenreiniger - zmes do ostrekovačov, koncentrát

Kód: 7038/250
Novinka
Značka: Dr.Wack
€6,99 / ks €5,83 bez DPH
Očakávame
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

CW1:100 Classic Window Cleaner odstraňuje nebezpečné odlesky a mastné filmy na oknách automobilov  a bleskovo spĺňa vysoké kvalitatívne požiadavky častých vodičov. Receptúra ​​proti usadzovaniu vodného kameňa zabraňuje upchávaniu systému ostrekovačov a predlžuje životnosť stieračov. Tento produkt je možné bez problémov zmiešať s bežne dostupnými nemrznúcimi zmesami a mnohonásobne zvyšuje ich čistiaci výkon. Bezpečný pre všetky komponenty automobilu.

Návod na použitie:

250 ml fľaša: mierne odskrutkujte uzáver. Zatlačením na spodnú časť fľaštičky naplňte dávkovaciu hlavu 25 ml koncentrátu. Úplne odskrutkujte uzáver a pridajte obsah dávkovacej hlavy do kvapaliny do ostrekovačov. Zmiešajte CW1:100 Super v pomere 1:100. Obsah dávkovacej hlavy (25 ml) poskytuje 2,5 litra čistiacej kvapaliny.

Zimné použitie: CW1:100 Super je možné miešať s komerčne dostupnou nemrznúcou zmesou v tomto poradí: 1. koncentrát nemrznúcej zmesi, 2. destilovaná voda, 3. dávka CW1:100 Super v pomere 1:50.

Tip:

Pre najlepší čistiaci výkon odporúčame zmiešať jednotlivé ingrediencie v samostatnej nádobe pred naliatím do nádržky ostrekovača čelného skla.

  • Pre hotovú nemrznúcu zmes do -30°C: pridajte CW1:100 Super v pomere 1 ku 50 (4 dávkovacie hlavy = pridajte 100 ml na 5 litrov nemrznúcej zmesi).
  • Pre nemrznúce koncentráty do -60 °C: Pred pridaním CW1:100 Super zrieďte koncentrát čerstvou vodou na maximálne -30 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.