Stjärnagloss Glass - profesionálny čistič skiel

Kód: 4123/501
€10,90 / ks €9,08 bez DPH
Skladom (5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Glass - je  "unikátny- profesionálny" čistič skiel, ktorý jednoducho nenájdete v supermarketoch alebo v kamenných predajniach.

Nezanecháva žiadne fľaky a šmuhy, stačí iba jedno či dve nastriekania na povrch a jedno-dve pretretia s mikrovláknovou utierkou na čistenie skiel čo garantuje, že sa budú okná a zrkadlá žiarivo lesknúť.

Už viacej nemusíte riešiť problémy so zanechávaním šmúh a trápiť sa s ich odstránením.

Nespôsobuje žiadne sfarbenie (za predpokladu, že sú farbené plochy v dobrom stave a prípravok sa bude správne používať), je vynikajúcim prostriedkom tiež pre čistenie priesvitných plastových častí (v tomto prípade by sa mala vymeniť  mikrovláknová  utierka na čistenie skiel za jemnejší druh mikrovláknovej utierky.

Návod na použitie: 

  • Nastriekajte čistič na sklenený povrch alebo na utierku na čistenie skiel.
  • Rozotrite a vyleštite do sucha čistým mikrovláknom (pre čo najlepší efekt odporúčame použitie dvoch utierok - jednou povrch čistíte a druhou leštíte). 

Bezpečnostné informácie:

Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Škodlivý po požití. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.  Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. Používajte iba náradie z neiskriaceho kovu. Vykonajte preventívne opatrenia proti výboju statickej elektriny. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uzemnite a upevnite nádobu a plniace zariadenie. Používajte [elektrické/ventilačné/osvetľovacie/…] zariadenie do výbušného prostredia. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. V prípade požiaru: na hasenie použite oxid uhličitý. Skladujte v dobre vetranom prostredí. Uchovávajte v chlade. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/medzinárodnými predpismi. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.