AutoGlanz Lambswool wash mitt - rukavica na umývanie z jahňacej vlny

Kód: 4397
Novinka
Značka: AutoGlanz
€23,18 / ks €19,32 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto rukavica na umývanie je výnimočne jemná a mäkká rukavica. Je zložená z dvoch častí - jeden otvor je určený pre palec a druhý otvor pre ostatné prsty. Týmto spôsobom je zabezpečené  pohodlné a bezpečné čistenie v rôznych priestoroch automobilu (ako napr. miesta pri otváraní dvier)  Hustá a krátka štruktúra vlákien tejto rukavice zabezpečuje neuveriteľnú jemnosť, ľahkosť a rýchlosť kĺzania pri jej pohybe po lakovaných povrchoch. Nečistoty z povrchu sa nikdy neusadia hlboko do jej  vlákien a preto sa dá veľmi ľahko očistiť opláchnutím vo vedre, určenom na oplachovanie.

Vlna, ktorá sa využíva odlišným spôsobom….

Vo všeobecnosti mali tradičné rukavice na umývanie, vyrobené z ovčej vlny veľmi dlhé vlákna. Ale tento druh rukavice, ktorý sme vyrobili pre vás je vyrobený z jahňacej vlny, vo forme veľmi krátkeho vlasu.

Tento fakt má viacero výhod:

  • Rukavica sa jednoducho kĺže po povrchu
  • Na pocit je rukavica ľahšia
  • Je pohodlná a príjemne formovaná na vloženie ruky
  • Ľahšie sa čistí

Keďže táto rukavica je vyrobená z pravej vlny, nemá žiadne penové membrány, ktoré sú typickou črtou u rukavíc, zhotovených z mikrovláknového materiálu. Keďže vlna má lepšiu absorpčnú schopnosť, rozdielnosť v porovnaní mikrovláknového materiálu teda nie je veľká. No napriek tomu vám táto rukavica, zhotovená z pravej jahňacej vlny dodáva príjemný pocit pri utieraní lakovaného povrchu a najmä, môžete  s ňou veľmi jemne pohybovať po lakovanom povrchu, s minimálnym rizikom vytvárania odporu trenia. Práve tak, ako by to malo byť.

Rukavica má tiež oddelené miesto pre palec. Tiež majte na mysli, že v jej vnútri sa nenachádza žiadna vrstva, vyplňujúca vnútro rukavice (penová membrána) a rukavicou sa dá veľmi ľahko, bez obmedzenia pohybovať po povrchu, ktorý potrebujete utierať..

Starostlivosť a údržba

  • Po použití opláchnite, aby ste rukavicu zbavili zbytkov čistiacich prípravkov a odstráňte zvyšky ostatných nečistôt.
  • Nechajte voľne uschnúť
  • Nikdy neperte v práčke a tiež nikdy nepoužívajte sušičku na bielizeň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.