AutoGlanz mikrovláknová umývacia rukavica - nevyhnutná pre dokonalé umytie vášho automobilu

Kód: 4396
€14,17 / ks €11,81 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikrovláknová rukavica na umývanie automobilov je tradičná rukavica, ktorá je zložená zo zmesi vlákien 90 % polyester a 10 % viskóza. Podľa nášho názoru je podstatnou charakteristikou vytvorenie správneho zloženia vlákien rukavice, určenej na bezpečné a jemné spôsoby umytia automobilu. Vďaka tenkej penovej membráne dokáže rukavica absorbovať veľké dostatočné množstvo vody a umývacieho roztoku. Tiež zloženie jej vlákien zabezpečuje správnu rovnováhu medzi mäkkosťou a ľahkosťou čistenia. Preto je táto rukavica veľmi jemná a šetrná k lakovaným plochám automobilov, ale zároveň dokáže odstrániť nečistoty, ktorých sa zbaví pri opláchnutí v oplachovacom vedre. Práve tak, ako má byť. Veľkosť umývacej rukavice môže na prvý pohľad pôsobiť oveľa menším dojmom, než zvyčajné druhy rukavíc, ale rukavica je perfektná na ruke.

Veľká výhoda

Ak potrebujete kvalitnú a zároveň finančne nenákladnú rukavicu na umývanie vášho automobilu, tak potom AutoGlanz mikrovláknová rukavica na umývanie je práve tým najsprávnejším riešením.

Jestvuje mnoho tzv. "nesprávnych" ako aj "reálnych" spôsobov umývania automobilov. Ale jedna z podstatných vecí, ktorá môže urobiť veľký rozdiel je používanie vhodného prostriedku pri umývaní. Pravdaže, súvisí to aj s individuálnou preferenciou každého zákazníka.

Sme presvedčení o tom, že bez rozdielu, či patríte k tradičným používateľom rukavice na umývanie alebo iba k nováčikom - s mikrovláknovou rukavicou, ktorú sme vyrobili  špecificky pre vás, získate  iba príjemné skúsenosti pri jej používaní. A v kombinácii s prvotriednym kvalitným autošampónom sa ľahko presvedčíte o tom, že rukavica má minimálny trecí odpor k lakovanému povrchu. Tento faktor je veľmi dôležitý, pretože čím menej sa dotýkame náterových plôch, tým znižujeme riziko  poškodenia povrchu poškriabaním. A nečistoty, ktoré sa pri umývaní uvoľnia sa ľahko zachytia v mäkkej huňatej mikrovláknovej rukavici, ktorá sa dá potom ľahko očistiť. Preto - jednoducho iba ponorte rukavicu na umývanie do vedra určeného na oplachovanie, trochu ju vydrhnite a bude čistá a pripravená na ďalšie nové umývanie s umývacím prostriedkom a vodou.

Je účinná bez zmien- počas opakovaného použitia

Napriek tomu, že cena tejto rukavice na umývanie je nízka, veľmi dôležitým faktorom spoločnosti AutoGlanz bolo vytvorenie takého výrobku, ktorý by sa mohol účinne používať znova a znova. Z tohto hľadiska nie je zmes vytvorených mikrovlákien náhodne vytvorená.

Keď ponoríte vašu rukavicu na umývanie do vody s roztokom na umývanie, jedná sa v podstate o chemickú reakciu, ktorá je dôležitým činiteľom pri umývaní vášho automobilu. Hoci z hľadiska chemického zloženia sa jedná o ph-neutrálne prostredie, niektoré rozpúšťadlá, ktoré sú obsiahnuté v čistiacich prípravkoch môžu postupom času zapríčiniť stvrdnutie vlákien. AutoGlanz mikrovláknová  rukavica na umývanie je však zložená z takého druhu vlákien, ktoré hoci nie sú "odolné voči chemickým látkam" - ale dokážu odolávať opakovanému, pokračujúcemu používaniu. A práve takáto rukavica na umývanie, spolu aj s jej šetrnou starostlivosťou vám bude k dispozícii dlhé obdobie.  Práve tak, ako to  má byť!

Špecifické charakteristiky :

  • Mäkká a absorpčná
  • Trváca
  • Vynikajúci pomer ceny a kvality

Návod na použitie:

  • Opláchnite ju po použití od nečistôt a vyžmýkajte.
  • Nechajte ju vysušiť voľne zavesenú.
  • Ak uvidíte, že nečistoty z rukavice sa nedajú odstrániť, potom ju operte pri maxim. teplote  40  stupňov s prípravkom určeným pre pranie mikrovláknového materiálu.
  • Rukavicu je možno vysušiť v sušičke na bielizeň, čím sa dosiahne otvorenie vlákien.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývacie rukavice, špongie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.