Stjärnagloss Först - účinný citrusový pre-wash

Kód: 4120/100
€10,90 / ks €9,08 bez DPH
Na ceste - skladom do 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak je Váš automobil naozaj veľmi znečistený alebo potrebuje dôkladnú jarnú údržbu, potom s prípravkom Först - citrus odstránite všetky nánosy cestného znečistenia. Obsahuje prírodný pomarančový olej, ktorý má nielen podporné účinky pri čistení, ale aj veľmi príjemne vonia.

Aplikujte ho nezriedený na znečistené miesta, nechajte ho chvíľu pôsobiť, potom opláchnite tlakom vody.

Má väčšiu čistiacu schopnosť ako tradičné aktívne peny, pretože nedochádza k prevzdušňovaniu peny a je nastriekaný na povrch priamo vo svojej sile účinnosti.

Nie je potrebné pokryť celú plochu automobilu, pretože by to bolo zbytočné plytvanie tohto prípravku a stačí aplikovať iba na znečistené miesta (zvyčajne stačí nastriekať na spodné časti a zadnú časť automobilu)

Vynikajúca výhodná ekonomická hodnota za liter tohto prípravku, pretože viete, že ho budete používať veľmi často - obzvlášť počas zimných mesiacov a prajeme Vám potešenie z používania tohto prvotriedneho citrusového prípravku na pred-umývanie.

Návod na použitie*:

  • Dôkladne opláchnite automobil tlakom vody.
  • Aplikujte ho nezriedený na znečistené miesta (najčastejšie miesta v dolnej časti automobilu).
  • Nechajte prípravok pôsobiť po dobu 2 až 5 minút, dbajte na to aby prípravok nezaschol na povrchu.
  • Opláchnite silným tlakom vody aby nezostal žiaden zvyšok prípravku na povrchu automobilu.

*Pred samotným použitím otestujte na malom a hlavne neviditeľnom mieste. 

Bezpečnostné informácie:

Škodlivý po požití. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Pri používaní výrobku nejedzte, nepite ani nefajčite. Je zakázané vyniesť kontaminovaný pracovný odev z pracoviska. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.