Garage Therapy /ZERO: Iron Oxide - odstraňovač vzdušnej hrdze

Kód: 3208/100
€18,99 / ks €15,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač /ZERO: Iron Oxide má vynikajúce účinky pre odstránenie náletovej hrdze, po  jeho aplikovaní na dôkladne vyčistený povrch so šampónom /ZERO:Decon. /ZERO: Iron Oxide veľmi efektívne odstraňuje náletovú hrdzu a ostatné znečisťujúce látky anorganického pôvodu.  Vysoko účinné pôsobenie produktu /ZERO: Iron Oxide je založený na okamžitej chemickej reakcii s náletovou hrdzou a prachovými časticami, pričom dochádza k vytvoreniu veľmi intenzívneho purpurového sfarbenia, ktoré je ukazovateľom zneškodnenia a vyčistenia  daného povrchu.

Odstraňovač /ZERO: Iron Oxide vďaka svojej rovnovážnej chemickej priľnavosti a jeho účinkom na železité častice (náletovú hrdzu) zaručuje, že tieto častice sú pohltené, rozpustené a výsledkom je dokonale vyčistený povrch. Odstraňovač /ZERO: Iron Oxide je prvotriednym prostriedkom pre efektívne vyčistenie vášho auta od účinkov náletovej hrdze.

Často kladená otázka:

Kedy používať odstraňovač /ZERO: Iron Oxide ?

 1. Keď je vaše auto znečistené a zanesené náletovou hrdzou.
 2. Keď potrebujete odstrániť znečisťujúce železité častice z kolies vášho auta alebo z karosérie.
 3. Keď potrebujte znovu obnoviť zanesené keramické nátery. Odporúča sa pravidelné aplikovanie každé 3 mesiace alebo dvakrát ročne, ktoré bude veľmi užitočné pre udržiavanie a ochranu náterových  povrchov vášho auta.

Návod na použitie

 1. Pred použitím dostatočne potraste obsah a nezabudnite pri práci nosiť ochranné rukavice a ochranné okuliare. Nepoužívajte na horúce plochy alebo komponenty vášho auta a neaplikujte počas priameho slnečného žiarenia. Pracujte v dobre vetrateľných priestoroch.
 2. Aplikujte nasprejovaním na náterový povrch a zabezpečte rovnomerné a úplné pokrytie povrchu.
 3. Nechajte pôsobiť na náterovej ploche asi 4-5 minút. Prítomné železité častice, zapríčiňujúce znečistenie sa rozpustia a zmenia sa na purpurovú farbu. Nikdy nenechajte zaschnúť povrch, na ktorý ste aplikovali tento odstraňovač.
 4. Dôkladne opláchnite čistenú plochu, aby boli úplne odstránené všetky nečistoty.
 5. V prípade potreby znova opakujte celý proces.

Rady pre najúčinnejšie aplikovanie :

 1. Umyte vaše auto tlakovým čističom a pri umývaní použite /ZERO: Decon šampón.
 2. Pri veľmi znečistených náterových plochách vášho auta použite pre dôkladne aplikovanie vysokokvalitnú utierku z mikrovlákna.
 3. Pri aplikovaní na veľmi znečistené hliníkové disky rozotrite jemnou čistiacou kefou alebo hubkou zo 100 % ovčej vlny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Garage Therapy Ltd založili v roku 2019 dvaja priatelia, Marios Sergides, IT profesionál, a Rodger Holmes, stavebný inžinier. Sme veľkí automobiloví nadšenci so špecifickou vášňou pre detailing automobilov a profesionálne sa detailingu od roku 2008. Našou víziou je prinášať prémiové vysokokvalitné prípravky pre starostlivosť o automobil, ktoré skutočne dodávajú tri kľúčové metriky: kvalita, hodnota a výkon.

Kvalita: V našich prípravkoch sa používajú iba prvotriedne chemikálie, žiadne škrty.

Hodnota: Poskytujeme väčšiu hodnotu pomocou všestranných prípravkov pri zachovaní najvyššej kvality, výkonu, štandardov a zásad.

Výkon: Prípravky GT sú vyrobené tak, aby podávali výkon, a preto sú dôkladne testované a preverované odborníkmi z priemyslu. V honbe za dokonalosťou prináša Garage Therapy nadšencom, záujemcom a profesionálom z priemyslu prémiové ponuky starostlivosti o automobil, ktoré si zaslúžia miesto v každej garáži.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.