Infinity Wax Liquid Fire - odstraňovač vzdušnej hrdze

Kód: 3694/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€14,99 / ks €12,49 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
20.5.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Liquid Fire Bleeding Fallout Remover je pH neutrálny čistič kolies a odstraňovač vzdušnej hrdze, ktorý reaguje s časticami železa a mení sa na tmamo-fialovú farbu pri reakcii s kontamináciou. Odstráni zakorenenú špinu, brzdový prach zo všetkých lakovaných a nenalakovaných povrchov bez rizika poškodenia 

Liquid Fire obsahuje vôňu neutralizujúcu zápach, ktorá zabíja pach „zhnitého vajíčka“ bežný u podobných prípravkov na trhu a nahradil ho jemnou čerešňovou vôňou. V prípade čistenia kolies nastriekajte a štetcom rozotrite po povrchu, kým prípravok sa nezačne sfarbovať do tmavofialova. Následne opláchnite povrch tlakom vody.  ňOpakujte, kým Liquid Fire prestane tmavo-fialovieť na povrchu, čo zaručí, že povrch už nemá žiadne nánosy vzdušnej hrdze.

V prípade, že chcete dekontaminovať lak od vzdušnej hrdze, nastriekajte prípravok po celom obvode a po zmene farby prípravku opláchnite tlakom vody.

Návod na použitie:

Liquid Fire aplikujte na suché disky alebo lakované časti automobilu. Liquid Fire rýchlo začne indikovať prítomnosť akéhokoľvek znečistenia  vzdušnej hrdze tým, že zmení farbu na tmavo-fialovieť. Vyhnite sa použitiu na priamom slnku, pretože to spôsobí rýchle vyschnutie prípravku. Vždy dávajte veľký pozor na oblasť, na ktorej pracujete, a nechajte Liquid Fire pôsobiť bez toho, aby zaschol na karosérii alebo disku. V prípade čistenia kolies nastriekajte a štetcom rozotrite po povrchu, kým prípravok nezačne byť tmavofialový, potom opláchnite tlakom vody

Bezpečnostné informácie:

Iba na použitie na disky a karosériu automobilu. Nepoužívajte na wrap fóliách, plasti-dipe alebo matnom laku. Používajte iba na lakovaných diskoc a vyhnite sa chrómovaným, lešteným kovovým povrchom. Neaplikujte na kovové alebo plastové lišty automobilu. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie