Veľkoobchodný program u Andyhoauto.sk

E-shop Andyhoauto.sk neslúži len na predaj koncovému zákazníkovi, ale ponúkame aj veľkoobchodný predaj ďalším e-shopom a kamenným prevádzkam. E-shop Andyhoauto.sk je distribútorom 90% značiek na e-shope, viď. nasledujúci zoznam:

Aktyn, Aktut SOS, Analan, APS, Aqua Car Cosmetics, AutoGlanz, BenBow, Black WOW, BLO, Dr. Wack, Ewocar, Goizper Group, ChemicalWorkz, Infinity Wax, Innovacar, Kecav, KXK, Liquid Elements, Maxifi, P&S a Tuga Chemie.

Vytvorenie VO účtu

Pre správne fungovanie veľkoobchodnej spolupráce požadujeme od obchodných partnerov spojitosť s autodetailingom. Stať sa obchodným partnerom je pomerne jednoduché. Prvotne si vytvoríte online účet na našom webe www.Andyhoauto.sk. Po založení účtu je potrebné nám napísať e-mail s informáciou, že máte záujem o veľkoobchodný účet a dodáte nám potrebné doklady na verifikáciu (kópiu živnostenského listu alebo výpis z obchodného registra, v prípade platcu DPH, kópiu o registrácii) Následne skontrolujeme vami dodané údaje a dokumenty, v prípade, že všetky podklady budú správne, zmeníme Vám účet na veľkoobchodné odberateľa. Minimálna hodnota prvej objednávky pre veľkoobchodného odberateľa je 250€ s DPH. Prvá objednávka musí byť zaplatená vopred a to buď formou offline bankového prevodu, online bankového prevodu alebo online kartou.

Podmienky udržania spolupráce

Každý kvartál je potrebné vykonať objednávky v súčte nad 500€ s DPH. V prípade, že nedosiahnete limit 500€+ (vrátane DPH) bude Váš účet zmenený na koncového odberateľa z dôvodu nedodržania veľkoobchodných podmienok a spolupráca končí. Okrem minimálnej hodnoty objednávky za kvartál, zavádzame aj minimálny počet kusov na odber na počet 4 kusy rovnakej varianty – pre príklad, 4 kusy rovnakej autokozmetiky o rovnakom objeme, 4 kusy rovnakej mikrovláknovej utierky a podobne. % zľavy budú doriešené individuálne prostredníctvom e-mailu, zľavy sú rozmedzí 15 až 30%, záleží podľa značky.

Možnosti doručenia

Tovar odosielame prostredníctvom prepravných spoločností Slovak Parcel Service a Packeta. Cena za prepravu na adresu je individuálna, záleží od celkovej váhy a zvoleného prepravcu, bude odkomunikované po zabalení objednávky.  Zaplatiť za objednávku viete nasledujúcimi spôsobmi: Offline bankový prevod, On-line bankový prevod, kartou vopred alebo dobierkou. Doba dodanie je za štandardných okolností do 24 hodín od odoslania. Upozorňujeme, že tovar zakúpený ako veľkoobchodný odberateľ nie je možné ponúkať ďalším potencionálnym veľkoobchodným partnerom na území Slovenskej republiky, či v zahraničí.

Platné od 22.01.2023 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.