Vernostný program u Andyhoauto.sk --> Vaše nákupy, Vaše výhody :)

 

0bf1fdcbad7945f53ffa6a13cc16ad443d2e69a8

V dnešnom preplnenom svete obchodovania a konkurencie, kde je mnoho možností a verní zákazníci sú vzácnosťou, sme sa rozhodli zmeniť spôsob, akým odmeňujeme Vašu vernosť u nás na e-shope Andyhoauto.sk. Naším cieľom je nielen Vám poskytovať vynikajúce produkty, ale tiež Vám umožniť získať ešte viac výhod zo svojich nákupov. Preto s hrdosťou predstavujeme náš nový vernostný program, ktorý Vám prináša neustále rastúce zľavy na základe Vašich nákupov na našom e-shope.

Vzrušujúce výhody nášho vernostného programu

Naša filozofia je jednoduchá: čím viac nákupov robíte, tým viac našich produktov by ste vo vašej garáži mali mať. S naším vernostným programom sme vytvorili systém zliav, ktorý zohľadňuje váš nákupný apetít.

  • Za 100 € nákup získate okamžite 1% zľavu na ďalší nákup.
  • Za 200 € nákup, vaša zľava sa zvyšuje na 2%.
  • Za 500 € nákup sa tešíte už 5% zľave.
  • Za 1000 € nákup navyšujeme zľavu na 7%.
  • A pre najvernejších zákazníkov s nákupmi nad 1200 €, otvárame dvere k ohromujúcej 10% zľave.

Maximálna zľava a mierne výnimky

Vaša vernosť by mala byť patrične odmenená, ale s istými obmedzeniami na zachovanie spravodlivosti a rovnováhy. Naša maximálna dostupná zľava pre Vás je 10 %, čo je naozaj veľkorysá odmena za vašu lojalitu. Všetky tieto zľavy sa automaticky aplikujú na Vašu nasledujúcu objednávku bez nutnosti použitia špeciálneho kupónu, o to sa postará náš systém.

Máme pre Vás aj menší oznam o výnimkách. Zľavy sa nevzťahujú na produkty od výrobcu K2. Aj keď je táto značka súčasťou našej širokej ponuky, za súčasných podmienok nedokážeme čarovať s cenami produktov.

Ako sa zapojiť do vernostného programu

Registrácia účtu

Pre zapojenie sa do nášho vernostného programu je potrebné mať registrovaný účet na stránke www.Andyhoauto.sk. Tým sa uistíme, že zľavy sú spravodlivo aplikované na základe vašej histórie nákupov prostredníctvom registrovaného účtu.

 

12 mesačná cesta za úspechom

Hodnota vašich objednávok sa počíta za posledných 12 mesiacov. Týmto spôsobom môžete postupne zvyšovať úroveň zľavy na základe vašej aktivity v dlhšom časovom horizonte. Plne si uvedomujeme aj toho, čo predávame, tým, že si objednáte 5L balenia, vieme, že potrvá nejaký čas kým dané balenie spotrebujete, preto sme sa rozhodli, že vašu históriu budeme pozerať za posledných 12 mesiacov. Čo nám príde dostatočný čas na ohodnotenie vašej vernosti k nám a z našej strany ako poďakovanie k Vám.

 Automatizované aplikovanie zliav

Pri každej objednávke sa vaša zľava automaticky aplikuje na základe vášho nákupu za posledných 12 mesiacov. Nemusíte sa starať o použitie zľavy - my to za vás zabezpečíme prostredníctvom nášho systému.

Naším cieľom je vytvoriť vzťah, kde získate viac, čím viac nám veríte. Vaša vernosť nás posúva vpred a my chceme byť vašou prvou voľbou pri nákupe autokozmetiky. Naším vernostným programom vytvárame cenovo výhodné prostredie pre našich zákazníkov a zároveň si udržiavame kvalitu a hodnotu našich produktov. Ak si chcete vychutnať zľavy na mieru a nakupovať so spokojnosťou, naša vernostná iniciatíva je pre vás ideálna voľba.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.