AutoGlanz Valet+ Strong Fallout remover - odstraňovač náletovej hrdze so silným účinkom

Kód: 4773/100 4773/500 Zvoľte variant
€15,99 / ks €43,99 / ks od €15,99 / ks €13,33 bez DPH €36,66 bez DPH od €13,33 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Silný odstraňovač nežiadúcej vzdušnej hrdze je mimoriadne účinný proti náletovej hrdzi a na profesionálne čistenie diskov. Tento prípravok veľmi rýchlo rozpúšťa kovové častice znečistenia na všetkých vonkajších plochách. Má tiež vynikajúce účinky na čistenie diskov, keďže má dobré premasťujúce účinky a vytvára dostatočnú penu. V porovnaní s inými druhmi môžete používať tento prípravok v zriedenej forme až v pomere 1:6. Aj z tohto hľadiska je vynikajúco finančne efektívny.

“Chceme viacej účinnosti”

Odstraňovač náletovej hrdze so silným účinkom je ďalším zdokonalením doterajších odstraňovačov náletovej hrdze, ktoré boli veľmi obľúbené medzi našimi profesionálnymi zákazníkmi. Ako profesionálni používatelia tohto druhu produktov chcete pracovať čo najefektívnejšie a dokonca rýchlejšie – čo malo vplyv na to, aby sa vytvoril odstraňovač náletovej hrdze ešte so silnejšími a rýchlejšími účinkami. Výsledkom zdokonalenia predchádzajúcich druhov odstraňovačov znečistenia a s pridaním väčšieho obsahu aktívnych látok bolo to, že sme dokázali vytvoriť ešte viac účinnejší odstraňovač náletovej hrdze!

Silne účinný odstraňovač náletovej hrdze vyplýva už z jeho názvu. Tento prípravok je obzvlášť účinný pre odstraňovanie náletovej hrdze, ktorú rýchlejšie odstráni a potom povrch zostane pripravený iba pre minimálne následné mechanické odstránenie znečistenia (pomocou clay hliny). Niektorí zákazníci majú skúsenosti, že nie je vždy nevyhnutné používať tento odstraňovač vo svojej pôvodnej forme –  dá sa zriediť v pomere 1:6. Ak máte automobil, o ktorý sa pravidelne staráte a priebežne udržiavate jeho  povrch, potom je vhodné používanie tohto prípravku v jeho zriedenej forme. Hoci na prvý pohľad je možno cena tohto prípravku vyššia, ale nezabúdajte na to, že zriedením tohto prípravku získate trojnásobnú hodnotu, ako pri používaní podobných prípravkov.

Účinky premastenia

Odstraňovač cestného znečistenia so silným účinkom obsahuje dostatočné množstvo premasťujúcich látok. Tým je zabezpečené minimálne trenie pri rozotieraní tohto prípravku na aplikovaných povrchoch a dochádza tiež k vytvoreniu peny, ktorá ľahko naviaže nečistoty z povrchu a povrch  sa dá potom ľahko opláchnuť.

Upozornenie: súčasťou balenia nie je rozprašovač

Návod na použitie

Pred použitím prípravok dôkladne premiešajte alebo zrieďte podľa potreby

  1. Očistite povrch od voľných nečistôt.
  2. Dôkladne pretrepte obsahom nádoby.
  3. Nastriekajte prípravok na určené miesto.
  4. Počkajte niekoľko minút (maximálne 10 minút).
  5. Opláchnite silným tlakom vody.

Poznámka : Nepoužívajte na priamom slnku a na horúcich povrchoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.