Infinity Wax Zero Water - umývanie bez vody s prídavkom ochrannej vrstvy

Kód: 5949/500
€12,99 –30 %
Dizajn bez názvu (1)
€12,99 –30 % €9,09 / ks €7,58 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Zero Water vám umožní bezpečne umyť a ochrániť automobil v oblastiach s obmedzenou možnosťou používania alebo úplným zákazom používania vody.  Bezvodný šampón Water Zero je možné použiť 3 rôznymi spôsobmi, vďaka čomu je veľmi univerzálny a cenovo výhodný!

Možnosti použitia:

Nastriekajte na povrch a zotrite.

 • Presuňte automobil na zatienené miesto a počkajte, kým povrchy vychladnú. V prípade rozsiahleho znečistenia, napríklad terénny automobil, v žiadnom prípade nepoužívajte Zero Water ale umyte tradičným spôsobom. Pracujte vždy iba po 1 diely naraz, striekajte nenaridený Zero Water, kým panel nie je dostatočne mokrý. Počkajte 30 sekúnd a potom odstráňte zvyšky v priamych líniách bez použitia tlaku s utierkou z mikrovláknom s dlhým vlasom.  Na tento spôsob umývania vždy používajte nové alebo čisté utierky z mikrovlákna. Po prvotnom umytí, použite druhú čistú utierku na ľahké preleštenie panelu, po dokončení týchto krokov to zvýrazní lesk a hladkosť povrchu.

Umývanie s minimálnym množstvom vody.

 • Zero Water  je vysoko koncentrovaný a možno ho použiť ako ručné umývanie bez oplachovania s pridanou ochranou. Jednoducho naplňte umývacie vedro 10 l studenej vody. Pridajte 50 ml prípravku  a dôkladne premiešajte. Namočte umývaciu špongiu, rukavicu či inú tkaninu na umývanie. Potom jemne vytlačte z nich nadbytočné množstvo umývacieho roztoku. Začnite s umývaním zhora, pokračujúc až nadol. Pri umývaní namáčajte umývaciu špongiu, rukavicu vo vedre pri umývaní jednotlivých plôch a plochu vysušte, pokým je ešte navlhčená.

 

Skvelý pomocník na vtáčí trus.

 • Nastriekajte Zero Water na znečistenie, na mikrovláknovú utierku znova nastriekajte prípravok a položte na znečistenie, nechajte 5 minút pôsobiť a jemne zotrite.

Často kladené otázky:

Môžem to použiť na čistenie automobilom s keramickým povrchom?

 • Zero Water je bezpečný prípravok na použitie na lakovaných častiach automobilu. Odporúčame použiť bezoplachovú metódu, pretože niektoré povlaky môžu prirodzene postrádať hladkosť a jej použitie ako bezoplachové umývanie bude najbezpečnejším a najefektívnejším spôsobom čistenia povrchu.

Môžem to použiť na čistenie diskov?

 • Áno, odporúčame však nechať čistenie diskov až na koniec, ak robíte úplné bezoplachové ručné umývanie. Nastriekajte trochu roztoku na disky a nechajte pred čistením pôsobiť  30 sekúnd až 1 minútu.

Dá sa použiť na čistenie dá sa použiť na čistenie skiel, svetiel alebo platov ?

 • Áno, prípravok je bezpečný na všetkých povrchoch v exteriéri automobilu.

Do akej miery môže byť špinavý automobil aby som mohol použiť bezoplachové umývanie ?

 • Vyhýbali by sme sa použitiu na silne znečistených automobiloch, ako sú terénne/úžitkové alebo tam, kde máte pocit, že nečistoty sú príliš veľké na to, aby sa odstránili bezoplachovou metódou.

Môžem to použiť v zime na odstránenie soli a iných nečistôt?

 • V prípade zimných nečistôt a soli je to možné, odporúčame však použiť iba bezoplachovú metódu a pred použitím nastriekať prípravok na automobil. Napríklad rozrieďte Water Zeri v pomere 1:50 do nádoby s rozprašovačom, nastriekajte na panel a počkajte 1 minútu, potom použite bezoplachovú metódu.

Má negatívny vplyv Zero Water na vosk alebo inú ochranu laku ?

 • Absolútne nie, v skutočnosti ich posilňuje s pridaním vlastnej ďalšej vrstvy ochrany.

Zanecháva po umytí ochranný povlak?

 • Zanecháva super hladkú ochrannú vrstvu, ktorá výrazne minimalizuje priľnavosť nečistôt. Povrchová úprava je podobná voskovej ochrane, len je vyrobená z modernejších polymérov, čo poskytuje lepší výsledok.

Aký tlak na utierku mám vyvinúť na utretie Zero Water?

 • Je potrebný mierny až žiadny tlak, nechajte svojvoľne prípravok odstrániť nečistoty.

Priťahuje povrch po umytí viac nečistoty? 

 • Nie, Zero Wtaer používa katiónové polyméry, ktoré chemicky odolávajú usadzovaniu prachu prostredníctvom kladných chemických nábojov, ktoré odolávajú kladne nabitým časticiam prachu, nečistôt.

Môžem to použiť na ochranné fólie?

 • Áno, nepoškodí to ochranné fólie.

Aké je to porovnanie s Optimum No Rinse alebo Wolfgang Uber Rinseless Wash?

 • Zero Water používa podobné princípy, no s moderným nádychom. Ako všetky prípravky od Infinity Wax  vám garantujeme výnimočné výsledky.

Hrozí poškriabanie laku?

 • Zero Water je navrhnutý tak, aby odstránil kontamináciu bezpečným zapuzdrením. Použitím vyššie uvedených pokynov minimalizujete alebo úplne predídete škrabancom. V ideálnom prípade by sme vždy odporúčali použiť metódu dvoch vedier ako minimálny východiskový bod, no uvedomujeme si, že to nie je vždy možné. Tento produkt bol vyrobený nami, ak práve máte nedostupnosť vody alebo obmedzený prístup k vode.

Koľko utierok potrebujem na kompletné umytie automobilu pri správnej technike ?

 • V závislosti od veľkosti automobilu odporúčame 4 až 10 utierok z mikrovlákna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.