Auto Glanz Valet+ Glass Cleaner - čistič skiel bez pripomienok

Kód: 3286/100 3286/500 Zvoľte variant
Novinka
Značka: AutoGlanz
€8,95 / ks €20,95 / ks od €8,95 / ks €7,46 bez DPH €17,46 bez DPH od €7,46 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.9.2021 - Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistenie skiel - ako udržať čisté sklá? Potrebujte na to Glass Cleaner- čistič skiel od spoločnosti AutoGlanz. Tento prípravok je neuveriteľne cenovo výhodný pre používanie. Iba nastriekajte na sklenený povrch, pretrite čistou utierkou a hotovo.  Odteraz budete mať pod vašou kontrolu akékoľvek znečistenia od odtlačkov prstov, hmyzu, povlaku z klimatizácie a mnoho ostatných znečistení, ktoré sa usádzajú na oknách a zrkadlách. Je rýchly, jednoduchý a bezpečný.

Keď potrebujete niečo, čo má skvelé účinky

Nie vždy je nevyhnutné sa riadiť podľa výšky ceny, ktorá by mala zaručovať spoľahlivosť produktu. Pre produkty od spoločnosti AutoGlanz to neplatí, pretože táto spoločnosť ponúka svoje najúčinnejšie produkty za veľmi nízku cenu, A kto by si to necenil?

Auto Glanz Valet+ Glass cleaner- čistič skiel je nenáročný a efektívny. Neobsahuje abrazívne a ani žiadne iné prídavné zložky oslabujúce výkonnosť čističu skiel.  Jedným slovom, je skvelý.

Neoceniteľnou súčasťou tohto prípravku pre tých, čo sa profesionálne venujú starostlivosti o údržbu vozidiel a využívajú  pri svojej práci veľké množstvo čističov na sklá na dennej báze je zaiste tá skutočnosť, že tento prípravok prešiel špecifickými kritériami tzv. " testu vône".   Vo všeobecnosti vieme, že máme byť opatrní vzhľadom na účinky pôsobenia veľmi prenikavých ostrých druhov vôní, ktoré majú niektoré čističe skiel. Čistič skiel  Valet+ Glass cleaner nemá žiadne takéto charakteristiky.  Dá sa s ním príjemne pracovať aj v uzavretých priestoroch- ako napr. vo vnútri vozidla alebo v prostredí, kde nie je veľká vetrateľnosť.

Dodatočné poznámky ....

Používanie čističa Valet+Glass cleaner na sklá je skutočne výhodné a vynikajúce, pretože potrebujete na vyčistenie iba 2 jednoduché streknutia na sklo. Vykonali sme testovanie  spolu s mikrovláknovou utierkou určenou pre sklá, materiály zo skleného vlákna - a dosiahli sa vynikajúce výsledky pri minimálnej spotrebe čističa na sklá. Z hľadiska vyparovania, keby ste používali väčšie množstvo prípravku, ako odporúčame, potom by ste museli iba viacej utierať sklo, než by došlo k samotnému  odpareniu.  Čiže, ak budete postupovať podľa nášho odporučenia, ktoré je veľmi jednoduché, potom budú vaši zákazníci veľmi spokojní s krištáľovo priezračnými čistými sklami - všetko bude na správnej miere!

Návod na použitie :

  1. Nastriekajte jeden alebo maximálne dva razy na sklený povrch, ktorý chcete očistiť.
  2. Utrite s mikrovláknovou utierkou, určenou pre používanie na čistenie skiel.
  3. Otočte mikrovláknovú utierku a dosucha zotrite.

V prípade silného znečistenia, postup opakujte.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.