Soft99 Fukupika Glass Cleaning Wipes - čistiace utierky na sklo s ochranou proti zahmlievaniu

Kód: 6291
€5 / ks €4,17 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Fukupika Glass Cleaning Wipes (Anti-Fog) sú špeciálne, jednorazové, trojvrstvové vlhčené utierky určené na čistenie okien a sklených povrchov s ochranou proti zahmlievaniu, sú vhodné na čistenie okien ako v interiéri, tak aj exteriéri vozidiel. Utierky sú tvorené trojvrstvovou štruktúrou, kde vonkajšia vrstva utierok slúži na odstraňovanie znečistenia, stredná vrstva izoluje a absorbuje zvyšky znečistenia, čím zabraňuje vzniku škrabancov a tretia vrchná vrstva nasýtená roztokom s rýchlym odparovaním umožňuje dokonalé finálne vyčistenie bez vzniku šmúh.

Vlastnosti produktu:

  • Rýchle a efektívne vyčistenie bez šmúh
  • Protizahmlievací efekt
  • Vhodné na okná a sklené povrchy v interiéri aj exteriéri vozidiel

Návod na použitie:

  1. Utierky používajte výhradne na vychladnutých povrchoch, zabráňte použitiu na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku.
  2. Otvorte balenie a vytiahnite jednu utierku.
  3. Utierku poskladajte na vhodnú veľkosť, napr. preložením na 1/2.
  4. Utierkou zotrite znečistenie z povrchu.
  5. Po zotretí znečistenia opačnou stranou utierky vyčistite povrch do finálneho lesku bez šmúh.
  6. Strany utierky prekladajte podľa potreby a miery znečistenia.

Balenie obsahuje 10 kusov utierok.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističe
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.