Bilt Hamber Air Con Bomb Citrus - antibakteriálny deodorant vzduchu pre klimatizačné systémy a interiéry automobilov

Kód: 4090/150
€17,90 / ks €14,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Antibakteriálny deodorant  vzduchu pre klimatizačné systémy a interiéry automobilov. Používa sa veľmi jednoducho a stačí iba jedno nasprejovanie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Deodorant Air-Con Bomb Citrus je rýchly a veľmi účinný prostriedok pre dezinfekciu a odstránenie zápachu z interiérov vášho automobilu.

Systém klimatizácie vťahuje vonkajší vzduch do chladiaceho vzdušného systému a napriek filtrom si spóry, organické a anorganické látky nájdu svoju cestu medzi tenkými kanálikmi, trubicami a ventilátormi, až sa dostanú do vnútra kabíny vozidla.

Vzhľadom na rýchle ochladzovanie, ktoré nastáva pri využívaní klimatizácie, dochádza k tvorbe kondenzácie na  vnútorných priestoroch rozvodného vzduchového systému, čím vzniká vlhké prostredie, ktoré podporuje vznik baktérií, hubových mikroorganizmov a plesní. Tieto spomínané mikroorganizmy prispievajú k vytváraniu nepríjemnému druhu zápachu vo vnútri vozidla (ako príklad uvedieme spóry, ktoré sa uvoľňujú z množiacich sa organizmov) a majú negatívny vplyv na astmatické alebo iné respiračné ochorenia.

Antibakteriálny deodorant vzduchu, ktorý stačí nastriekať iba 1x si nevyžaduje žiadne dodatočné zariadenie. Tento baktericídny prostriedok je zložený z molekúl, ktoré účinne zničia látky, ktoré spôsobujú zápach. Vnútorný systém klimatizácie  a interiér vozidla  po jeho používaní bude vydezinfikovaný a ochránený pre ďalším znečistením.

Odporúča sa používať vo vozidle každých 6 mesiacov alebo raz za rok.

Špecifické charakteristiky

 • Stačí jedno nasprejovanie.
 • Nie je potrebné žiadne dodatočné zariadenie.
 • Deodorant má anti-mikrobiálne a anti-bakteriálne účinky.
 • Odstraňuje zápachy.
 • Má príjemnú vôňu citrusového ovocia.
 • Má príjemný účinok na celý interiér vozidla.

Návod na použitie:

 • Motor vozidla musí byť naštartovaný.
 • Zapnite klimatizačný systém na maximálny výkon a rýchlosť ventilátora na najvyšší stupeň a nechajte v obehovom cirkulačnom režime 2 minúty.
 • Posuňte sedadlo spolucestujúceho úplne dozadu, aby ste mohli použiť prípravok tak, aby jeho účinky priamo nezasiahli žiadnu plochu v interiéri automobilu.
 • Pretrepte dôkladne prípravok a aktivujte stlačením ventilu v priestore vozidla pre umiestnenie chodidiel spolujazdca a nechajte pôsobiť 3 minúty, zároveň s pokračujúcim zapnutým motorom a klimatizáciou.
 • Potom vypnite motor, otvorte dvere spolujazdca a pasažierov a nechajte vyvetrať 6 minút predtým, ako odíde s automobilom.Bezpečnostné informácie: Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.
  Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/medzinárodnými predpismi.

Bezpečnostné informácie:

Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/medzinárodnými predpismi.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 16.11.2023
+ Účinnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bilt-Hamber Laboratories je názov, ktorý stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a dôkladným testovaním ako spôsob výroby prípravkov s lepším výkonom. KAŽDÝ prípravok uvoľnený na trh bol rozsiahlo porovnávaný a testovaný na nadradenosť voči popredným a špecializovaným konkurenčným formuláciám. Od našich clay hlín cez ochrany podvozku, priméry po karnaubské vosky a šampóny až po odstraňovače hrdze, každá formulácia Bilt-Hamber bola vyrobená od počatia až po výrobu s rovnakou starostlivosťou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.