Gyeon Q2 Rim EVO - keramická ochrana diskov

Kód: 8592/30M
€49,55 / ks €41,29 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q² Rim je najmodernejší žiaruvzdorný keramický povlak diskov, brzdových strmeňov a výfukových systémov. Ak, ako my, vždy pochybujete o relatívnom výkone vo svete starostlivosti o automobil, potom vás pravdepodobne zaujíma, ako sa Gyeon Q² Rim líši od konkurenčných povlakov a čo ponúka, čo nie? Odpovede na tieto otázky vychádzajú z jeho jedinečného bezalkoholového zloženia, ktoré vytvára film zo siloxánových polymérov a tepelne odolných prísad, ktoré rýchlo kondenzujú a vytvárajú úplne kryštalizovaný povlak SiO2, ktorý sa na molekulárnej úrovni spája s lakovanými a holými kovovými povrchmi. Po úplnom vytvrdnutí Gyeon Q² Rim skutočne toleruje pravidelné vystavenie teplotám až 800 °C bez straty ochranných vlastností alebo výdrže. Výdrž až 18 mesiacov. 

Gyeon Q² Rim by ste mali aplikovať na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Vo všetkých prípadoch pripravte disky, ktoré budete ošetrovať bežným spôsobom (umyť > dekontaminovať), a následne odmasťte s prípravkom Gyeon Q²M Prep, aby ste zaistili, že budú dokonale čisté Potom pomocou dodanej kvapkacej pipety zľahka navlhčite jednu z dodaných semišových handričiek obalenú do aplikačného blocku a začnite rovnomerne nanášať po prvom okraji miernym tlakom a prekrývajúcimi sa ťahmi. Mali by ste sa snažiť aplikovať nie viac ako jeden disk naraz, pretože po počiatočnom období odparovania 3-5 minút musíte čo najrýchlejšie (ešte vlhké) zvyšky rozleštiť mikrovláknom t. j. skôr, než zaschnú a začnú tvrdnúť. Rozleštenie sa najlepšie vykonáva pomocou mikrovláknovej utierky použitím miernej rýchlosti a tlaku, aby sa úplne odstránili zvyšky a odhalil sa intenzívny lesk bez šmúh. Pomocou jasného svetla dôkladne skontrolujte, či na disku nie sú nejaké šmuhy a pred pokračovaním ich dôkladne rozleštite, neúplné rozleštenie môže viesť k ich stvrdnutiu do tej miery, že ich nebude možné odstrániť bez strojového leštenia, preto buďte dôkladní!

Po ošetrení všetkých  diskov počkajte minimálne hodinu a potom naneste druhú vrstvu. Disky je potom potrebné nechať v teple a suchu minimálne 24 hodín, aby povlak SiO2 vytvrdol (ak si želáte, môžete tento proces urýchliť zahriatím na 60 °C po dobu 10 minút pomocou infračerveného žiarenia). Nakoniec, aby ste znížili riziko tvorby vodných škvŕn počas vytvrdzovania (úplné vytvrdnutie trvá približne 14 dní), mali by ste naniesť ochranný vrchný náter Gyeon Q²M Cure (tiež by ste sa mali vyhnúť umývaniu automobilu akýmkoľvek druhom čistiaceho prípravku prvých 7 dní). Upozorňujeme, že po nanesení každej vrstvy musíte vyhodiť všetky použité aplikátory a utierky, pretože Gyeon Q² Rim pri vytvrdzovaní masívne tvrdne a vytvára zvyšky, ktoré môžu spôsobiť vážne poškodenie alebo ešte horšie, ak sa aplikátory a utierky znovu použijú. Okrem toho musíte po každom použití vymeniť aj kvapkaciu pipetu za vzduchotesný uzáver a potom pipetu vypláchnuť horúcou vodou. Nedodržanie týchto krokov bude mať za následok, že zvyšky stuhnú vo fľaštičke a pipete, čím sa stanú v budúcnosti nepoužiteľnými.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.