Infinity Wax Incinerate Wheel Cleaner - alkalický čistič diskov

Kód: /500 3808/500 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Infinity Wax
€12,99 / ks €49,99 / ks od €12,99 / ks €10,83 bez DPH €41,66 bez DPH od €10,83 bez DPH
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
4.10.2023 4.10.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Incinerate Wheel Cleaner je vysoko účinný alkalický čistič disky, ktorý je možné riediť až do pomeru 1:25 v závislosti od znečistenia a spôsobu aplikácie. Skvelý pre disky, ktoré neboli nejaký čas poriadne vyčistené, vhodný aj na pravidelnú údržbu. Pretože pení, získate lepšiu priľnavosť a pokrytie, ktoré vám umožní „vmasírovať“ prípravok pre maximálny účinok a pokrytie. Vhodný na všetky lakované povrchy disky. Nie je vhodný na chrómové disky, delené ráfiky alebo lakované disky bez bezfarebného laku. 

Návod na použitie:

Nastriekajte prípravok na suché znečistené disky a nechajte pôsobiť približne 30 sekúnd, následne opláchnite tlakom vody. V prípade silného znečistenia odporúčame použitie jemného štetca alebo kefy na lepšie zapracovanie prípravku. Nenechajte nikdy prípravok zaschnúť na povrchu alebo pôsobiť dlhšie ako 5 minút. Pri kontakte s lakovanou časťou automobilu urýchlene zotrite prípravok.  

Bezpečnostné informácie:

Používajte iba na lakované disky.  Vyhýbajte sa kontaktu s gumou a plastom.. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové alebo holé kovové. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.