Infinity Wax Incinerate Wheel Cleaner - alkalický čistič diskov

Kód: /500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€12,99 / ks €10,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
18.5.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Incinerate Wheel Cleaner je vysoko účinný alkalický čistič disky, ktorý je možné riediť až do pomeru 1:25 v závislosti od znečistenia a spôsobu aplikácie. Skvelý pre disky, ktoré neboli nejaký čas poriadne vyčistené, vhodný aj na pravidelnú údržbu. Pretože pení, získate lepšiu priľnavosť a pokrytie, ktoré vám umožní „vmasírovať“ prípravok pre maximálny účinok a pokrytie. Vhodný na všetky lakované povrchy disky. Nie je vhodný na chrómové disky, delené ráfiky alebo lakované disky bez bezfarebného laku. 

Návod na použitie:

Nastriekajte prípravok na suché znečistené disky a nechajte pôsobiť približne 30 sekúnd, následne opláchnite tlakom vody. V prípade silného znečistenia odporúčame použitie jemného štetca alebo kefy na lepšie zapracovanie prípravku. Nenechajte nikdy prípravok zaschnúť na povrchu alebo pôsobiť dlhšie ako 5 minút. Pri kontakte s lakovanou časťou automobilu urýchlene zotrite prípravok.  

Bezpečnostné informácie:

Používajte iba na lakované disky.  Vyhýbajte sa kontaktu s gumou a plastom.. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové alebo holé kovové. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie