Veľké doskladnenie ChemicalWorkz už 24.05.2024

AutoGlanz Soft Bristle Wheel Brush Mini - jemná kefa na čistenie diskov

Kód: 7682
€8,59 / ks €7,16 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

S AutoGlanz Soft Bristle Wheel Brush získate mäkkú kefu vyrobenú z nýlonu na čistenie diskov Kefa je opakom tradičných nylonových kief, vyrobená z mäkšieho a pružnejšieho nylonového vlákna - čo znižuje riziko poškriabania vašich diskov počas používania. Kefa je zároveň flexibilná, takže hlavicu kefy možno ohýbať. To umožňuje vstup kefy za lúče, alebo napr. používať v motorovom priestore. Aby ste s kefou dosiahli čo najlepší zážitok a účinnok, odporúčame ju pred použitím na 10 minút namočiť do vedra s vodou. Vďaka tomu budú nylonové vlákna extra mäkké.

Kefa, ktorú sme hladali
Po veľkom výskume a vývoji a testovaní rôznych kief na kolesá je Soft Bristle Wheel Brush jednou z najlepších nylonových kief, ktoré nájdete na trhu - podľa nášho názoru.

Nylonové kefky majú trochu pošramotenú povesť, pretože vlákna sú často hrubé, tuhé a niekedy škriabu povrch a rozstrapkajú sa. 

Kefa Soft Bristle Wheel Brush ide trochu proti trendu s tuhými nylonovými vláknami. Majte na pamäti, že na povrchu si netrénovaná osoba nemusí všimnúť veľký rozdiel medzi rôznymi kefami. Ale kúzlo sa stane, keď je kefa namočená vo vode. Tu nylonové vlákna zmäknú a vy si všimnete, že kefka sa v prvom rade nezašpiní (v takej miere) ako podobné kefy. Ďalej je kefka oveľa šetrnejšia.

Návod na správne používanie kefy:

  • Naplňte vedro vodou (najlepšie teplou/teplou)
  • Vložte kefu s mäkkými štetinami do vedra
  • Počkajte 5-10 minút a potom začnite používať kefu.
  • Po použití kefu opláchnite od chemikálií/nečistôt. Zaveste, aby uschla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.