Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Gyeon LeatherSet Mild - kompletná sada pre čistenie kožených materiálov

Kód: 4936
€31,94 / ks €26,62 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada Gyeon Q2M LeatherSet Mild je kompletná sada pre čistenie kožených povrchov, ktorá obsahuje všetko potrebné pre čistenie a ochranu moderných kožených čalúnení, ktoré sú veľmi znečistené alebo preukazujú známky zanedbania. Čistič Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild- je mierny čistiaci prípravok pre čistenie kožených materiálov. Neobsahuje žiadne zmäkčujúce alebo konzervačné prísady a dokonale vyčistí kožený povrch bez toho, aby došlo k jeho zmäknutiu alebo nedokonalému vyčisteniu. Tento čistiaci prípravok Gyeon Q2M Leather Cleaner Mild je dokonalým prípravným produktom pred aplikovaním ochranných povlakov na kožené povrchy - akým je napr. Gyeon Q2 Leather Shield. Naviac ešte, je dokonalým čistiacim prípravkom pre taký druh kožených materiálov, na ktoré bol už aplikovaný ochranný povlak a takýto povrch jemne vyčistí bez toho, aby došlo k jeho zmene alebo k zníženiu pôvodných vlastností ochranného povlak. Táto kompletná sada na čistenie a ochranu kože sa dá veľmi nenáročne používať a s jej výsledkami budete nadmieru spokojní!

Charakteristika:

  • Čistiaca schopnosť: 6/10 (v porovnaní s ostatnými)
  • Dodatočná ochrana: áno (na báze kremičitanov)

Táto sada obsahuje:

  • 1ks Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild (200 ml)
  • 1ks Gyeon Q2 LeatherCoat (120 ml)
  • 1ks kefka na čistenie Gyeon Q2M LeatherBrush
  • 1ks mikrovláknová utierka na rozleštenie
  • 1ks Gyeon Q2M F aplikátor

Návod na použitie:

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča aplikovať prípravok Gyeon Q2M Leather Cleaner Mild na dodanú mikrovláknovú utieku a potom s miernou silou zotierať kožený povrch v priamych líniách. Niektoré veľmi odolné, usadené znečistenia budú možno potrebovať hĺbkové vyčistenie s priloženou kefou Gyeon Q2M LeatherBrush, ale znova s použitím len veľmi miernej sily. Potom zotrite všetky nadbytočné zvyšky s priloženou mikrovláknovou utierkou a nechajte povrch celkove uschnúť predtým, ako budete potom aplikovať ochranný povlak Gyeon Q2M LeatherCoat. Tento ochranný povlak by sa mal aplikovať v teplom, suchom prostredí, bez priameho slnečného žiarenia. Ochranný povlak Gyeon Q2M LeatherCoat naneste na priložený, trochu zvlhčený aplikátor Gyeon Q2M MF aplikátor a zotierajte rovnomerne, s miernym tlakom s prekrývajúcimi pohybmi. Potom, ako došlo k celkovému naneseniu tohto ochranného prípravku, nechajte ho prirodzene uschnúť minimálne 2 hodiny predtým, ako si znova sadnete do auta.

ň

 

Dodatočné parametre

Kategória: Koža
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.