ADBL AIO Hard - 3 in 1 leštiaca pasta

Kód: 5712/200
€14,23 / ks €11,86 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

ADBL AIO Hard je špeciálna leštiaca pasta typu všetko v jednom All in One, ktorá je kombináciou troch prípravkov, teda čističa laku, leštiacej pasty a ochranného sealantu. Efektívne odstraňuje stredne rozsiahle defekty a poškodenia laku, škrabance, hologramy a zvetrané vrstvy laku. ADBL AIO Hard je vhodná na ručné aj strojové leštenie pomocou všetkých typov leštičiek.

Starostlivo zvolené abrazívne (brúsne) nano častice súčasne leštia ako aj odstraňujú staré aplikácie voskov alebo sealantov. Zmes voskov a syntetických sealantov obsiahnutá v zložení pasty sa priamo počas leštenia súčasne postará aj o vytvorenie odolnej ochrannej vrstvy laku s vysokým a hlbokým leskom. Pasta je vhodná najmä na tvrdšie laky ako jednokroková leštiaca pasta na rýchlu a efektívnu korekciu defektov laku. 

Na zvýšenie lesku, predĺženie životnosti ochrany a vylepšenie hydrofóbnosti je po leštení odporúčaná aplikácia voskov Synthetic Spray Wax, detailera QD1 alebo vosku Wax One.

A naviac, pasta AIO Hard je perfektná aj na ručné leštenie hliníkových dielov a povrchov a poteší aj príjemná vôňa čokolády.

Vlastnosti produktu:

 • Čistí, leští  ochráni lak v jednom pracovnom kroku.
 • Určená na tvrdšie laky.
 • Stredný až vyšší stupeň abrazívnosti.
 • Odstraňuje stredne závažné defekty laku, škrabance, hologramy a zvetranie laku.
 • Vhodná na ručné aj strojové leštenie.
 • Vhodná aj na leštenie hliníka.

Návod na použitie:

 1. Leštenie vykonávajte len na vychladnutom povrchu lakovaných dielov karosérie.
 2. Na ručné leštenie je najvhodnejšie použiť penové alebo mikrovláknové aplikátory zodpovedajúcej tvrdosti podľa rozsahu defektov laku.
 3. Na strojové leštenie je odporúčané použiť orbitálne, alebo aj rotačné leštičky v kombinácii s jednokrokovými, stredne tvrdými alebo mäkkými leštiacimi kotúčmi podľa rozsahu defektov laku.
 4. Pred leštením vždy dôkladne pretrepte obsah nádobky.
 5. Leštenie vykonávajte na menších plochách jednotlivých dielov karosérie, cca. 50 x 50 cm, nikdy neleštite jednorazovo celý povrch karosérie.
 6. Pri ručnom leštení naneste primerané množstvo pasty na aplikátor (asi 4 guľôčky veľkosti hrášku) a krúživými pohybmi aplikátora v kombinácii s miernym tlakom na povrch laku vyleštite jednotlivý povrch.
 7. Pri strojovom leštení leštičkami naneste primerané množstvo pasty na leštiaci kotúč (asi 4 guľôčky veľkosti hrášku), rozotrite po  povrchu na nizkych otáčkach leštičky a následne na stredných otáčkach vyleštite jednotlivý povrch.
 8. Po vyleštení jednotlivej časti povrchu zotrite zvyšky pasty kvalitnou mikrovláknovou utierkou, následne čistou stranou utierky vyleštite povrch laku do vysokého lesku.
 9. Postup opakujte na celom povrchu lakovaných dieloch karosérie.

Tipy na ďalšiu aplikáciu:

 • Pasta je perfektná aj na ručné leštenie hliníkových alebo chrómovaných dielov a povrchov, vrátane diskov kolies, postup je analogický s postupom na ručné leštenie 
 • Napriek obsahu kvalitných voskov a sealantov v zložení pasty je na vyššiu mieru ochrany, ako aj lesku, odporúčaná dodatočná aplikácia voskov, sealantov alebo detailerov

Poznámky:

 • Výsledok leštenia je možné ovplyvniť voľbou leštiaceho kotúča vhodnej tvrdosti

Dôležite informácie:

 • Skladujte v suchu a chlade
 • Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu
 • Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby, cca. 2 minúty
 • Teplota skladovania 5-25 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ADBL vyrába profesionálnu autokozmetiku a doplnky určené pre autodetailing. Sme silná medzinárodná značka z oblasti automobilového priemyslu. Vytvárame riešenia pre automobilový priemysel – predovšetkým podporujeme ochranu, starostlivosť a renováciu rôznych typov automobilov. Z vášne pre detailing ponúkame Shinefreaks tie najlepšie prípravky. Ako jedna z mála firiem v Poľsku realizujeme výrobný proces od nápadu, cez receptúru až po balenie.

Prípravky, príslušenstvo a náradie ADBL vďaka svojej vysokej kvalite a účinnosti využívajú ako hobby, tak aj profesionáli. Naše prípravky nájdete v renomovaných predajniach a detailingových štúdiách. Úzko spolupracujeme s najväčšími distribútormi autochémie, čo výrazne zvyšuje viditeľnosť značky. Kozmetika a doplnky ADBL sú všetko, čo vaše auto potrebuje.

ADBL Recept na predbiehanie – recepty, ktoré pomáhajú prekonať všednosť.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.