AutoGlanz MP 5.0 - vysokoúčinný prípravok na leštenie kovových povrchov

Kód: 3247/500
€16,95 –25 %
mp5.0 500ml new 280x450
€16,95 –25 % €12,71 / ks €10,59 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

MP 5.0 je abrazívnym prípravkom pre leštenie kovových povrchov, akými sú napr. zliatinové disky bez poterov, koncovky výfukov alebo iné kovové zakončenia. Abrazívne zložky sa pri leštení postupne rozkladajú do jemných častíc. Pre ľahké a účinné aplikovanie bol tento prípravok vyrobený v kvapalnej forme.

Účinný a nenáročne aplikovateľný

Ako všetci dobre vieme, mnohé časti auta (medzi ktoré možno zaradiť aj výfukovú koncovku, ktorá býva veľmi znečistená splodinami pri spaľovaní motora) nedostávajú našu dostatočnú  "pozornosť a starostlivosť " ako iné časti - najmä lakované plochy.

Pri vývoji prípravku MP-5.0 – leštiaceho prípravku pre kovy sme sa rozhodli klásť dôraz na vytvorenie rýchlo účinného, nenáročného a cenovo prijateľného  prípravku v tekutej forme, ktorý je určený pre kovy, ktoré sú  znečistené, zoxidované, vyblednuté, strácajúce svoje pôvodné sfarbenie.

MP 5.0 je abrazívny čistič na báze rozpúšťadiel, ktorý obsahuje veľmi krehké (zmenšujúce sa) abrazívne zložky, ktoré sa  postupne rozkladajú, čo možno charakterizovať štýlom leštenia  "všetko v jednom kroku", kedy dochádza od základného obrusovania  k postupnému zjemňovaniu, až do konečného finálneho zakončenia.

Tento prípravok je vhodný pre všetky kovové povrchy bez náterov, medzi ktoré možno zaradiť alumínium, chróm, nehrdzavejúcu oceľ(Antikoro), mosadz, zlato a iné.

Vývojové obdobie MP-5.0

Vytvorenie veľmi dobrého čistiaceho prípravku pre kovy je  veľmi náročná úloha.

MP 5.0 - je výsledkom niekoľkomesačnej vývojovej práce a testovania, aby bol vytvorený taký prípravok, ktorý sa očakáva v dnešnej dobe pre detailingovú starostlivosť o autá.

V porovnaní s ostatnými druhmi prípravkov tohto druhu je  MP 5.0 v kvapalnej forme, čo znamená, že dochádza k rovnomernému rozloženiu prírodných zložiek, ktoré odstraňujú oxidáciu kovov aj pri použití  minimálneho množstva tohto prostriedku.

Návod na použitie :

Pre aplikovanie odporúčame použiť nejakú staršiu, dlhšie nepoužívanú utierku, prípadne aj novú, ktorá však bude po aplikovaní viac nepoužiteľná.

  1. Aplikujte menšie množstvo tekutiny MP-5.0 na čistú, jemnú mikrovláknovú utierku.
  2. Nechajte pôsobiť tekutinu na povrchu kovu - utierka veľmi rýchlo zmení farbu načierno, pretože sa odstraňuje oxid z kovu.
  3. Nechajte účinkovať a po zmatnení lesku rozleštite s čistou mikrovláknovou utierkou.
  4. V prípade potreby opakujte znova celý proces.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.