AutoGlanz MP 5.0 - vysokoúčinný prípravok na leštenie kovových povrchov

Kód: 3247/500
Novinka
Značka: AutoGlanz
€16,95 / ks €14,13 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
29.9.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

MP 5.0 je abrazívnym prípravkom pre leštenie kovových povrchov, akými sú napr. zliatinové disky bez poterov, koncovky výfukov alebo iné kovové zakončenia. Abrazívne zložky sa pri leštení postupne rozkladajú do jemných častíc. Pre ľahké a účinné aplikovanie bol tento prípravok vyrobený v kvapalnej forme.

Účinný a nenáročne aplikovateľný

Ako všetci dobre vieme, mnohé časti auta (medzi ktoré možno zaradiť aj výfukovú koncovku, ktorá býva veľmi znečistená splodinami pri spaľovaní motora) nedostávajú našu dostatočnú  "pozornosť a starostlivosť " ako iné časti - najmä lakované plochy.

Pri vývoji prípravku MP-5.0 – leštiaceho prípravku pre kovy sme sa rozhodli klásť dôraz na vytvorenie rýchlo účinného, nenáročného a cenovo prijateľného  prípravku v tekutej forme, ktorý je určený pre kovy, ktoré sú  znečistené, zoxidované, vyblednuté, strácajúce svoje pôvodné sfarbenie.

MP 5.0 je abrazívny čistič na báze rozpúšťadiel, ktorý obsahuje veľmi krehké (zmenšujúce sa) abrazívne zložky, ktoré sa  postupne rozkladajú, čo možno charakterizovať štýlom leštenia  "všetko v jednom kroku", kedy dochádza od základného obrusovania  k postupnému zjemňovaniu, až do konečného finálneho zakončenia.

Tento prípravok je vhodný pre všetky kovové povrchy bez náterov, medzi ktoré možno zaradiť alumínium, chróm, nehrdzavejúcu oceľ(Antikoro), mosadz, zlato a iné.

Vývojové obdobie MP-5.0

Vytvorenie veľmi dobrého čistiaceho prípravku pre kovy je  veľmi náročná úloha.

MP 5.0 - je výsledkom niekoľkomesačnej vývojovej práce a testovania, aby bol vytvorený taký prípravok, ktorý sa očakáva v dnešnej dobe pre detailingovú starostlivosť o autá.

V porovnaní s ostatnými druhmi prípravkov tohto druhu je  MP 5.0 v kvapalnej forme, čo znamená, že dochádza k rovnomernému rozloženiu prírodných zložiek, ktoré odstraňujú oxidáciu kovov aj pri použití  minimálneho množstva tohto prostriedku.

Návod na použitie :

Pre aplikovanie odporúčame použiť nejakú staršiu, dlhšie nepoužívanú utierku, prípadne aj novú, ktorá však bude po aplikovaní viac nepoužiteľná.

  1. Aplikujte menšie množstvo tekutiny MP-5.0 na čistú, jemnú mikrovláknovú utierku.
  2. Nechajte pôsobiť tekutinu na povrchu kovu - utierka veľmi rýchlo zmení farbu načierno, pretože sa odstraňuje oxid z kovu.
  3. Nechajte účinkovať a po zmatnení lesku rozleštite s čistou mikrovláknovou utierkou.
  4. V prípade potreby opakujte znova celý proces.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.