Infinity Wax Tyre Coat 2.0 - impregnátor pneumatík

Kód: 3802/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€15,99 / ks €13,33 bez DPH
Skladom (5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyre Coat 2.0 je najnovšou verziou nášho stále obľúbeného impregnátora pneumatík Tyre Gel. Tyre Coat 2.0 je špecializovaná receptúra navrhnutá nielen na začiernenie povrchu pneumatiky ale aj preniknutie do stien a tak docieliť, že impregnátor zotrvá dlhšie na povrch oproti konkurenčným prípravkom.

Nová formulácia sa nielenže lepšie aplikuje, ale aj prináša tmavší lesklejší povrch, tentokrát bez rozpúšťadiel a má príjemnú kokosovú vôňu. Tire Coat nie je tradičným prípravkom na vodnej báze ako takým a používa iba vodný prvok ako spôsob dodávania polyméru, než sa potom spojí s gumou. To znamená, že impregnátor sa nezmyje ako niektoré ostatné.

Povrchová úprava je zvyčajne úplne vytvrdnutá po 10 minútach, vizuálne výsledky sú fantastické.
Štandardom je oveľa tmavšia pneumatika, ktorá má hladký lesklý povrch s mokrým vzhľadom, a ako bonus navyše zotretie handričkou z mikrovlákna počas fázy vytvrdzovania poskytne saténový povrch, ak si želáte zrovna saténový povrch. Výsledkom je ochránená pneumatika, ktorá je odolná voči vode a prachu bez priľnavosti alebo nepríjemných prekvapení. Stručne povedané, impregnátor, na ktorý sa môžete spoľahnúť zakaždým.

Návod na použitie: Naneste pneumatiku priamo na špongiu alebo aplikátor z mikrovlákna. Najlepšie výsledky dosiahnete iba pri čistých a suchých pneumatikách. Odporúčame použiť Infinity Wax APX a mäkkú kefku na dôkladné vyčistenie steny pneumatiky pred prvou aplikáciou. Plášť pneumatiky by mal byť nanesený úhľadne s použitím veľmi malého množstva, 2–3 streky na aplikátor špongie by mali pokryť približne 50% pneumatiky vášho vozidla.

Bezpečnostné informácie:

Používajte iba na pneumatiky. Zabráňte kontaktu s lakovaným a skleneným povrchom. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.