Soft99 Black Black - vysoko účinný impregnátor pneumatík

Kód: 5427/110
€16,50 / ks €13,75 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Black Black je jedinečný, vysoko efektívny prípravok na impregnáciu bočníc pneumatík s technologicky vyspelým zložením, ktoré je zárukou vysokej odolnosti a životnosti aplikovanej vrstvy prípravku. Aplikácia vytvára na ošetrenom povrchu odolnú ochrannú vrstvu so životnosťou až na 60 dní s efektným zvýraznením lesku a obnovením černe. Dokonale chráni pred usadzovaním nečistôt a pôsobením negatívnych vplyvov okolitého prostredia, chemikálií a UV žiarenia, pričom naviac perfektne odpudzuje vodu a nečistoty. Určený najmä užívateľom, ktorí vyžadujú dlhšiu životnosť a vyššiu odolnosť v porovnaní so štandardnými produktmi rovnakého typu.

Súčasťou balenia sú dva aplikátory pre ľahkú a rýchlu aplikáciu.

Vlastnosti:

 • Vysoká miera ochrany pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Perfektná schopnosť odpudzovania vody a nečistôt
 • Jednoduchá aplikácia
 • Vysoká odolnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 2 mesiace

Návod na použitie:

 1. Pred aplikáciou dôkladne vyčistite povrch bočníc pneumatík, najlepšie dedikovanými čistiacimi prípravkami na pneumatiky a gumové povrchy (napr. Soft99 Stain Cleaner) alebo alternatívne vhodnými čistiacimi prípravkami typu "APC".
 2. Zabráňte aplikácii produktu na behúne pneumatík!
 3. Aplikujte výhradne čistý a suchý povrch bočníc pneumatík.
 4. Zabráňte aplikácii na horúcom povrchu a na priamom slnku.
 5. Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádobky.
 6. Naneste primerané množstvo prípravku na pribalený aplikátor.
 7. Pomocou aplikátora dôkladne a rovnomerne rozotrite prípravok po ošetrovanom povrchu.
 8. Ponechajte voľne vyschnúť 5 až 10 minúť.
 9. Po aplikácii a vyschnutí zotrite prípadné zvyšky prípravku vhodnou utierkou.
 10. V prípade potreby postup opakujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VP Avatar autora | 7.11.2022
robí čo má

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.