Soft99 Digloss Kamitore Wheel & Tire Cleaner - čistič diskov a pneumatík

Kód: 8286/800
€22,70 / ks €18,92 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 DiGloss Kamitore Wheel & Tire Cleaner je vysoko efektívny prípravok na čistenie všetkých typov diskov kolies vrátane pneumatík. Nanovo vyvinuté technologicky vyspelé zloženie prípravku umožňuje jednoduché, šetrné a rýchle odstránenie bežného znečistenia, ako aj odolných usadenín, vrátane mastnoty a olejov z povrchu diskov kolies a pneumatík. Poľahky sa zbavíte nevzhľadného zhnednutia bočníc pneumatík alebo usadenín brzdného prachu, a dokonca aj zvyškov asfaltu na diskoch vašich kolies. Špeciálny ergonomicky tvarovaný rozprašovač vám dopraje vysoký používateľský komfort a uľahčí aplikáciu. Prípravok je naviac ekonomicky úsporný, jedným balením je možné kompletne vyčistiť cca. 20 kolies.

Vlastnosti produktu:

 • Technologicky vyspelé zloženie najnovšej generácie
 • Vhodný na čistenie všetkých typov diskov a pneumatík
 • Vysoká efektivita a maximálna šetrnosť k čisteným povrchom
 • Schopnosť odstraňovať odolné usadeniny brzdného prachu, mastnotu, oleje, zvyšky asfaltu

Návod na použitie:

 1. Na dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame čistené povrchy pre aplikáciou umyť alebo opláchnuť prúdom čistej vody, najlepšie pomocou vysokotlakového čističa
 2. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku! Neponechávajte prípravok voľne vyschnúť na čistených povrchoch!
 3. Pred použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby a otočte dýzu rozprašovača z polohy "OFF" do polohy "ON"
 4. Zo vzdialenosti cca. 10 - 20 cm rovnomerne aplikujte prípravok priamo na čistený povrch
 5. Ponechajte voľne pôsobiť na čistenom povrchu pod dobu cca. 30 sekúnd.
 6. Po uplynutí tejto doby, t.j. cca. po 30 sekundách,  je možné použiť na odstránenie odolného znečistenia vhodné detailingové kefy alebo štetce
 7. Po vyčistení dôkladne opláchnite povrch prúdom čistej vody, najlepšie pomocou vysokotlakového čističa
 8. V prípade potreby opakujte postup

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 15.4.2024
+ Stačí raz nastriekať a štetcom trochu očistiť. Disky sú ako nové.

Super produkt. Neveril som, že niečo dokáže tak rýchlo vyčistiť disky od oleja a iných usadenín. Tento produkt ma o tom presvedčil ako aj iné produkty od tejto značky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.