Veľké doskladnenie ChemicalWorkz už 24.05.2024

Soft99 Tire Wax - vosk na pneumatiky

Kód: 5325/170
€16,49 / ks €13,74 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Tire Wax je špeciálny ochranný a impregnačný prípravok vo forme vosku na pneumatiky, ako aj nelakované plastové diely karosérie. Aplikovaná vrstva vosku dokonale chráni pred negatívnym pôsobením UV žiarenia, pred prejavmi starnutia a zošedivením pneumatík alebo plastových dielov exteriéru vozidiel, súčasne prinavracia ošetreným pôvodný vzhľad a hlbokú čerň, perfektne odpudzuje vodu a nečistoty spolu s dlhotrvajúcim efektom po aplikácii.

Penový aplikátor je súčasťou balenia.

Vlastnosti produktu:

  • Obnovuje pôvodný vzhľad
  • Oživuje prirodzene hlbokú čerň s matným finálnym efektom
  • Chráni pred pôsobením negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
  • Odolná ochrana, vysoká hydrofóbnosť a dlhá životnosť aplikácie

Návod na použitie:

  1. Aplikujte len a čistý a suchý povrch bočníc pneumatík alebo externých nelakových plastových dielov. Zabráňte aplikácii na behúne pneumatík.
  2. Nikdy neaplikujte vosk na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku.
  3. Pomocou aplikátora naberte z dózy primerané množstvo vosku.
  4. Aplikátorom rovnomerne roztrite vosk po ošetrovanom povrchu.
  5. Ponechajte voľne vyschnúť, v prípade potreby zotrite prípadné zvyšky vosku po aplikácii mikrovláknovou utierkou.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 5.5.2023
+ Výhoda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.