NexDiag NexPTG Economic plus - merač laku

Kód: 4564
€59,99 / ks €49,99 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrúbkomer Nex Diag Economic Plus je inteligentný prístroj na meranie hrúbky laku, ktorý dokáže poskytnúť rýchle a presné meranie na lakovaných povrchoch. Merač hrúbky laku je pripojený k vášmu telefónu cez aplikáciu / bluetooth -  a potom môžete vykonávať merania a získané údaje si môžete prečítať na telefóne. Namerané údaje vás budú informovať o stave laku- či sa jedná o originálny druh laku, prelakovaný alebo je príliš tenký na leštenie.

Prístroj na meranie hrúbky laku NexDiag  Economic Plus dokáže odmerať hodnotu hrúbky laku rovnako na rovných ale aj zakrivených povrchoch. Prístroj dokáže uložiť do pamätí až  100 meraní a má výdrž batérie až 100 hodín. Prístroj na meranie hrúbky laku  Nex Diag Economic Plus je ideálny pre vás, ktorí potrebujete získať reálne informácie o stave laku pred  začatím leštenia.

Výhodná cena prístroja Nex Diag  Economic Plus hrúbkomeru.

Hrúbkomer laku -Nex Diag Economic Plus patrí medzi cenovo najvýhodnejšiu voľbu z celkovej  ponuky meračov hrúbky laku, ktoré vám ponúka spoločnosť NexDIAG.  Tento merač dokáže veľmi rýchlo a presne odmerať to, čo potrebujete zistiť - čiže aká je hrúbka laku.

Pomocou merača hrúbky laku môžete veľmi rýchlo získať predstavu o stave laku. Na základe odmeraných údajov budete vedieť, či sa jedná o originálny druh laku alebo prelakovaný  a či si vôbec môžete dovoliť leštenie danej plochy. Prístroj na meranie hrúbky laku NexDiag Economic Plus bude  veľmi výhodnou a spoľahlivou pomocou aj pre vás, ktorí možno vykonávate leštenie automobilových plôch ako vaše  hobby a potrebujete sa uistiť, že správne leštíte vaše lakované plochy automobilu. Naozaj môže dôjsť k situácii, kedy bude lak na niektorých miestach príliš tenký a pri leštení môže dôjsť k prepáleniu laku.

Prístroj na meranie hrúbky laku Nex Diag Economic Plus dokáže merať na oceľových povrchoch znamená to, že ak máte automobil, kde sa nachádzajú oceľové a hliníkové panely, potom si musíte zvoliť prístroj na meranie hrúbky laku model Standard Plus - aby ste mohli vykonať meranie na oboch týchto povrchoch.

Technické údaje:

 • Schopnosť merania hrúbky laku na oceľových povrchoch (Fe / Fe + Zn)
 • Rozsah merania od 0 do 1000 mikrónov
 • Presnosť: 10 mikrónov
 • Schopnosť merania na rovných a zakrivených povrchoch
 • Dokáže zhromaždiť a uložiť 100 meraní v aplikácii
 • Pripája sa cez Bluetooth 4.0 LE
 • Výdrž batérie: až 100 hodín
 • Môže byť použitý pri teplotách: od -20 do +40 stupňov
 • Základná analýza: prostredníctvom aplikácie
 • Menu v aplikácii: v niekoľkých jazykoch, vrátane SK a CZ
 • Dá sa použiť na iOS aj Android

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné príslušenstvo
Hmotnosť: 0.6 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

NexDiag je poľská spoločnosť, ktorej charakteristickým znakom je inovatívny pohľad na automobilový priemysel. Vďaka kombinácii našich znalostí a vášne pre automobily sme ako prví na trhu vytvorili bezdrôtové meracie zariadenia NexPTG na skúmanie hrúbky laku automobilov spolu so špeciálnou mobilnou aplikáciou, ktorá komunikuje so zariadením pomocou Bluetooth 4.0 modulu.

Zavedenie úplne novej kvality vo funkcionalitách našich produktov pri zachovaní presnosti merania a intuitívneho ovládania pre koncového užívateľa bolo našou odpoveďou na čoraz vyššie požiadavky trhu. Napriek nepochybnému úspechu prvej série modelov NexPTG stále kladieme veľký dôraz na rozvoj spoločnosti ďalším obohatením portfólia produktov.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.