Veľké doskladnenie ChemicalWorkz už 24.05.2024

NexDiag NexPTG Standard - merač laku

Kód: 7268
€69,99 / ks €58,33 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístroj na meranie hrúbky laku PTG -  Standard vykonáva inteligentné, rýchle a presné  meranie hrúbky laku na oceľových a hliníkových povrchoch. Merač hrúbky laku je pripojený k vášmu telefónu cez aplikáciu / bluetooth - potom môžete vykonávať merania a prečítať si získané údaje na telefóne. Pri meraní ste informovaní o stave laku- či sa jedná o originálny druh, prelakovaný, alebo či nie je príliš tenký na leštenie.

Prístroj na meranie hrúbky laku - Standard Plus dokáže merať na rovných povrchoch, ukladá do pamäti  namerané najvyššie, najnižšie hodnoty a uvádza tiež  priemernú hodnotu merania. Prístroj uchováva v pamäti až  300 meraní a má výdrž batérie až 100 hodín. Hrúbkomer  Standard je ideálny pre všetkých,  ktorí potrebujú veľmi optimálnym spôsobom lepšie spoznať stav lakovaných plôch automobilu ešte pred  začatím leštenia.

Optimálna voľba

Prístroj na meranie hrúbky laku - Standard je optimálnou voľbou z celkovej ponuky meračov hrúbky laku, ktoré ponúkame naša spoločnosť NexDIAG. Pomocou tohto prístroja dokážete spoľahlivo odmerať hrúbku laku na plochách z ocele, aj z hliníka a naviac aplikácia na meranie vám poskytne informácie o najvyšších a najnižších hodnotách merania, ako aj o ich priemernej hodnote.  Veľmi efektívne vám pomáha  zapamätať si, aký je stav  všetkých lakovaných plôch automobilu.

Pomocou merača hrúbky laku môžete rýchlo získať predstavu o stave vášho laku. Získate nielen údaje o hrúbke laku, ale aj informácie, či sa jedná o originálny lak, či prelakovanie alebo či si ešte vôbec môžete dovoliť vyleštiť daný lakovaný povrch.  Prístroj na meranie hrúbky laku Standard je veľmi výhodnou a spoľahlivou pomocou aj pre tých, ktorí možno vykonávate leštenie automobilových plôch  ako vaše  hobby úrovni a potrebujete sa uistiť, že správne leštíte vaše lakované plochy automobilu. Naozaj môže dôjsť k situácii, kedy bude lak na niektorých miestach príliš tenký a pri leštení môže dôjsť k prepáleniu laku

Povrchy z ocele aj hliníka

Merač hrúbky laku Standard plus dokáže merať na oceľových a hliníkových povrchoch. Ak máte automobil, kde máte oceľové aj hliníkové panely, potom je tento model optimálnou voľbou.

Technické údaje:

 • Schopnosť merania hrúbky náteru na oceľových a hliníkových povrchoch (Fe / Fe + Zn / AL)
 • Rozsah merania: od 0 do 1000 mikrónov
 • Presnosť merania: 10 mikrónov
 • Možno merania na rovných a zakrivených povrchoch
 • V aplikácii dokáže zhromaždiť a uložiť 300 meraní
 • Pripája sa cez Bluetooth 4.0 LE
 • Výdrž batérie: až 100 hodín
 • Môže byť použitý pri teplotách: od -20 do +40 stupňov
 • Základná analýza cez aplikáciu: ukladá najvyššie, najnižšie namerané hodnoty a zobrazuje priemer
 • Menu v aplikácii: v niekoľkých jazykoch, vrátane SK a CZ
 • Dá sa použiť na iOS aj Android

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

NexDiag je poľská spoločnosť, ktorej charakteristickým znakom je inovatívny pohľad na automobilový priemysel. Vďaka kombinácii našich znalostí a vášne pre automobily sme ako prví na trhu vytvorili bezdrôtové meracie zariadenia NexPTG na skúmanie hrúbky laku automobilov spolu so špeciálnou mobilnou aplikáciou, ktorá komunikuje so zariadením pomocou Bluetooth 4.0 modulu.

Zavedenie úplne novej kvality vo funkcionalitách našich produktov pri zachovaní presnosti merania a intuitívneho ovládania pre koncového užívateľa bolo našou odpoveďou na čoraz vyššie požiadavky trhu. Napriek nepochybnému úspechu prvej série modelov NexPTG stále kladieme veľký dôraz na rozvoj spoločnosti ďalším obohatením portfólia produktov.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.