Soft99 Wheel Dust Blocker - ochranný sealant na disky

Kód: 5313/200
€22,99 / ks €19,16 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Wheel Dust Blocker je unikátny ochranný povlak v spreji určený na disky kolies so zložením na báze technologicky vyspelých nanočastíc kremíka a polymérov. Aplikovaná vrstva povlaku dokonale chráni pred usadzovaním nečistôt na povrchu, odpudzuje brzdný prach, nečistoty, soli a vodu, súčasne tvorí odolnú ochrannú bariéru chrániacu disky pred negatívnym pôsobením chemikálií, solí s dlhou životnosťou. Prednosťou je veľmi jednoduchá aplikácia a je vhodný pre všetky typy diskov kolies. Obsah balenia postačuje pre aplikáciu na dve sady diskov (8 ks). Súčasťou balenia je 8 ks utierok pre odmastenie a vyčistenie povrchu diskov pred aplikáciou.

 

Vlastnosti produktu:

  • Jednoduchá aplikácia
  • Vhodný na všetky typy diskov
  • Odolná ochranná bariéra s dlhou životnosťou

Návod na použitie:

  1. Aplikujte výhradne na čistý a suchý povrch diskov.
  2. Pred aplikáciou dôkladne odmastite povrch zotrite zvyšné nečistoty pomocou pribalených utierok.
  3. Dôkladne pretraste obsah nádobky.
  4. Rovnomerne nasprejujte povlak priamo na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti cca. 10 cm.
  5. Ponechajte voľne vyschnúť na ošetrenom povrchu, cca. 20 min. pri teplote okolia 30℃, alebo cca. 60 min pri teplote okolia 10℃, ošetrený povrch neutierajte!
  6. V prípade, ak dôjde k nežiaducemu zatečeniu na spodnej časti diskov alebo na bočnice pneumatík, tak opatrne zotrite prípadný zvyšok vhodnou mikrovláknovou utierkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.