Vážení zákazníci, Dovolujeme si Vás upozorniť, že dňa 28.05.2024 bude náš e-shop nedostupný z dôvodu plánovanej odstávky elekriky v čase 07:00 - 18:00 Z toho dôvodu objednávky prijaté maximálne do 06:30 ráno budú odoslané v ten istý deň, zvyšné objednávky v Stredu. Ďakujeme vopred za vaše pochopenie Andyhoauto s.r.o.

Bilt Hamber Surfex-HD - vysoko efektívny univerzálny čistič

Kód: 4105/100
€16,99 –25 %
Bez názvu (750 × 750 px) 2023 10 28T150623.594
€16,99 –25 % €12,74 / ks €10,62 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vzhľadom na narastajúce obmedzenia v používaní odmasťovacích prípravkov obsahujúcich rozpúšťadlá a tiež z hľadiska čistejších a bezpečnejších materiálov používaných na čistenie, vyvinuli sme tento  univerzálny čistiaci prostriedok.

Bolo veľmi náročné nájsť spôsob, ako dosiahnuť rovnaký, či prevyšujúci rozpúšťací účinok, ktorý bude spĺňať najnovšie požiadavky štandardov  biologickej rozložiteľnosti.

Surfex-HD  úspešne odstráni všetky olejové  znečistenia a mastnoty a  navyše, v porovnaní s čistiacimi prípravkami, obsahujúcimi rozpúšťadlá, odstráni znečistenia organického pôvodu alebo usadenín z vody.

Množstvo používania Surfexu-HD môže byť upravené podľa intenzity znečistenia a jeho aktívne účinné pôsobenia je už v pomere 1 dielu na 200 dielov vody pri miernom  a bežnom druhu znečistenia alebo použitie nezriedeného Surfexu-HD pri  veľmi závažnom znečistení.

Surfex-HD sa odporúča používať na všetky náročné druhy čistenia v oblasti automobilov, priemysle ale aj v domácnosti.

Môže sa používať na vonkajšie a vnútorné povrchy, náterové plochy, disky zo zliatin, pneumatiky, tkaniny, koberčeky a na väčšinu povrchov. Odporúča sa vždy pred aplikovaním vykonať skúšobný test na malej ploche.

Surfex- HD môže byť nasprejovaný, rozotretý kefkou alebo aplikovaný cez tlakové čistiace zariadenie.

Porovnanie

Surfex-HD neobsahuje žiadne prchavé organické zlúčeniny( látky typu VOC), je biologicky rozložiteľný, netoxický, príjemný na používanie a  jeho schopnosť odstránenia znečistenia, pochádzajúceho z mastnôt a olejov dokonca prevyšuje mnoho známych odmasťovacích prostriedkov, ktoré obsahujú rozpúšťadlá.

Pri používaní tohto čistiaceho prostriedku, založeného na vodnej báze  je možná úprava jeho   množstva prostriedku podľa úrovne znečistenia povrchov. Surfex-HD  môže byť pridaný do vody aj pri množstve 0,5% a napriek tomu dokáže dokonale vyčistiť povrchy pri ľahkom druhu znečistenia a  sila účinnosti jeho pôsobenia sa dá zvýšiť pri použití nezriedenej formy pri závažnom  priemyselnom druhu znečistenia.

Špecifické charakteristky.

 • Veľmi účinný univerzálny čistič na vodnej  báze ( APC- univerzálny čistič).
 • Je  v podstate vhodný  pre všetky automobilové povrchy a  povrchy v domácnosti ( pred použitím vždy vykonajte skúšobný test na malej ploche).
 • Je biologicky rozložiteľný.
 • Finančne  výhodný  - stačí iba 0,5% prípravku pre dosiahnutie pekného vyčistenia.
 • Dodáva sa v balení 1 litrovom, 5 litrovom a v  200 litrovom sude.
 • Surfex-HD 1 litrový sa dodáva s rozprašovačom pre nenáročné aplikovanie.

Návod na použitie:

 • Surfex-HD sa používa na studené povrchy pri zriedení v pomere 1 diel na 100 dielov vody pri ľahkom druhu znečistenia alebo nezriedený pri odstránení silného druhu znečistenia od olejov a mastnoty.
 • Nechajte ho pôsobiť chvíľu na aplikovanom povrchu.
 • V prípade veľkého znečistenia zapracujte s kefkou s mäkkými štetinami.
 • Opláchnite povrch vodou, v prípade interiéru, pretrite miesto mikrovláknovou utierkou. 
 • Vždy vykonajte skúšobný test pre použitím.

Bezpečnostné informácie: 

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
BD Avatar autora | 18.11.2022
Da sa použiť skoro na všetko
5
MB Avatar autora | 29.6.2022
Super produkt...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bilt-Hamber Laboratories je názov, ktorý stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a dôkladným testovaním ako spôsob výroby prípravkov s lepším výkonom. KAŽDÝ prípravok uvoľnený na trh bol rozsiahlo porovnávaný a testovaný na nadradenosť voči popredným a špecializovaným konkurenčným formuláciám. Od našich clay hlín cez ochrany podvozku, priméry po karnaubské vosky a šampóny až po odstraňovače hrdze, každá formulácia Bilt-Hamber bola vyrobená od počatia až po výrobu s rovnakou starostlivosťou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.