Vážení zákazníci, Dovolujeme si Vás upozorniť, že dňa 28.05.2024 bude náš e-shop nedostupný z dôvodu plánovanej odstávky elekriky v čase 07:00 - 18:00 Z toho dôvodu objednávky prijaté maximálne do 06:30 ráno budú odoslané v ten istý deň, zvyšné objednávky v Stredu. Ďakujeme vopred za vaše pochopenie Andyhoauto s.r.o.

Infinity Wax Light Glaze - maskovacia glazúra pre svetlé laky

Kód: 3676/500
€15,99 –30 %
LG500BG 1800x1800
€15,99 –30 % €11,19 / ks €9,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Glaze Light je maskovacia glazúra slúžiaca na vyplnenie nedokonalostí laku a prinavrátenie lesku lakovaným častiam automobilu svetlých farieb. Obsahuje vysoko aktívne plnivá, ktoré dramaticky obnovujú vzhľad starších lakov a vytvára vysoký lesk, povrch je dokonalo klzký na dotyk.

Masívny nárast reflexného lesku! Či už je vaše vozidlo novšie alebo staršie, naše glazúry posúvajú vzhľad automobilu na inú úroveň.

Nanáša sa jednoducho ručne alebo za pomoci leštičky leštičky.

Glazúra sa najlepšie používa ako podklad na ktorý potom použijete vosk alebo sealant.  

Návod na použitie:

Aplikácia ručne:

  • Naneste 2 alebo 3 kvapky prípravku veľkosti hrášku sna mäkký penový alebo mikrovláknový aplikátor a naneste ho do niekoľkých častí lakovaného dielu, Začnite prípravok krúživými pohybmi rozotrierať po laku až kým nebude úplne panel pokrytý tenkou vrstvou. Nechajte ho približne 5 minút vytvrdnúť a následne čistou a predovšetkým suchou mikrovláknovou utierkou rozleštite do vysokého lesku.

Aplikácia pomocou leštičky:  

  • Vezmite si čo najmäkší pad a jedenkrát streknite naň vodou a následne naneste 3 hrachové kvapky prípravku. Na leštičke nastavte najmenšiu rýchlosť a jemne aplikujte na diel v prekrývajúcich sa priamych líniách, a to bez akéhokoľvek prítlaku na leštičku. Následne nechajte približne 5 minút vytvrdnúť a následne čistou a predovšetkým suchou mikrovláknovou utierkou rozleštite do vysokého lesku

Bezpečnostné informácie: Používajte iba na lakované časti automobilu. Zabráňte kontaktu s gumou a plastom. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.