Infinity Wax Rapid Detailer - Quick Detailer

Kód: 3673/501
€72,99 / ks €60,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Rapid Detailer, detailer, ktorý je s nami už 4 roky a stal sa absolútnym bestsellerom v našom portfóliu. Bol navrhnutý s ohľadom na jednoduché použitie, extrémny lesk a extrémne zanechanie hladkého povrchu. Rapid Detailer používa najnovšiu trojstupňovú polymérovú technológiu RDS, kombinujúcu jednoduché použitie, ktoré sa stalo štandardom pre tento prípravok s mimoriadne efektívnymi výsledkami. Každý z 3 polymérov v RDS dopĺňa funkciu druhého a možno ho rozdeliť na 3 primárne účely:

  • Polymér zlepšujúci lesk
  • Polymér povrchového napätia
  • Hydrofóbny polymér

Rapid Detailer je teraz tiež bez obsahu rozpúšťadiel a alkoholu. Poskytuje rýchle a ľahko použiteľné vylepšenie lesku a ochranu lakovanému povrchu. Rapid Detailer je tiež bezpečný a vysoko účinný na skle, poskytuje rýchlu ochranu bez zanechania šmúh a dodáva úctyhodnú vrstvu ochrany. Nadmerná aplikácia na prednom sklo môže spôsobiť drobné šmuhy, film. Rapid Detailer je vyvážený prípravok, ktorý poskytuje vizuálne vylepšenie a ochranu. Napriek tomu, že nie je klasifikovaný ako silný sealant, môže byť LSP Rapid Detailer použitý ako samostatná ochrana a očakáva sa, že vydrží približne 8 týždňov. Výsledky sa budú mierne líšiť v závislosti od prípravy automobilu a podmienok prostredia.

Návod na použitie:

Suchou metódou:

Zľahka nastriekajte Rapid Detailer na 1 lakovaný diel automobilu súčasne. Prípravok si nežiada žiaden čas vytvrdnutia, hneď po nastriekaní ho rozleštite do vysokého lesku s mikrovláknovou utierkou, dbajte na to aby nezaschol na povrchu, obzvlášť v letnom období.

Mokrou metódou: 

Nastriekajte na čerstvo umytý a ešte mokrý automobil, aby ste ho použili ako vysoko účinný pomocník pri sušení. Rapid Detailer je tiež dokonalým lubrikantom pre clay počas mechanickej dekontaminácie laku.

Rapid Detailer funguje taktiež veľmi dobre ako tzv tekuté stierače, či čistič skiel, ktorý nikdy nezanecháva šmuhy, treba však dávať pozor, aby sa neaplikoval na čelné sklo automobilu.

Bezpečnostné informácie: 

Používajte iba na lakované časti automobilu. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.