Soft99 Wash Mist plus - univerzálny antibakteriálny čistič interiéru

Kód: 5337/300
€13,39 / ks €11,16 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Wash Mist Plus je revolučný vysoko účinný a efektívny univerzálny čistiaci prípravok na interiérové povrchy automobilu vhodný na okamžité použitie typu Ready to Use s antimikrobiálnym účinkom so zložením bez obsahu agresívnych prímesí na báze alkoholov. Dokonale a rýchlo čistí aj zanedbané znečistenie interiérových častí automobilu, napr. plastových výplní, prístrojovej dosky, okien, LCD displejov, povrchov s klavírnym lakom, ako aj textilných dielov, čalúnenia a rohoží. Prípravok má silný antibakteriálny, antivírusový a proti zápachový účinok, účinne dezinfikuje a zbaví nepríjemného zápachu všetky povrchy. Vďaka novému posilnenému zloženiu vytvára ochrannú vrstvu, ktorá blokuje rast nebezpečných mikroorganizmov, napr. E. Coli alebo Staphylococcus aureus, na vyčistených povrchoch až na 7 dní, rovnako tak znižuje opätovné rýchle usadzovanie prachu a znečistenia, takže interiér vášho automobilu bude žiariť čistotou po dlhší čas. Prednosťou prípravku je jeho mimoriadna univerzálnosť použitia, je vhodný na čistenie každého interiérového povrchu, od sklených cez plastové a lakované, až po kožené a textilné povrchy. 

Charakteristika:

 • Univerzálny. vysoko efektívny a bezpečný pre všetky interiérové povrchy
 • Likviduje nebezpečné patogénne organizmy
 • Vytvára ochrannú vrstvu brániacu množeniu škodlivých patogénov a mikroorganizmov až na 7 dní
 • Odstraňuje nežiaduce nepríjemné zápachy
 • Antistatický efekt odpudzovania prachu a znečistenia

Návod na použitie:

 1. Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby.
 2. Pred použitím vyskúšajte účinok produktu na menej viditeľnom alebo skrytom mieste.
 3. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku.
 4. Postupujte mimoriadne opatrne a obozretne pri čistení súčastí elektrickej a elektronickej inštalácie automobilu, zabráňte nežiaducemu vniknutiu prostriedku do súčastí elektroinštalácie.
 5. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na znečistený povrch, alebo alternatívne na mikrovláknovú utierku, ktorou zotrite povrchové nečistoty.
 6. Pozn. V prípade potreby, najmä pri čistení silnejšieho resp. odolnejšieho znečistenia, použite vhodné pomôcky napr. štetce a kefky.
 7. Pomocou kvalitnej mikrovláknovej utierky zotrite uvoľnené nečistoty z vyčisteného povrchu.
 8. Osušte povrch kvalitnou mikrovláknovou utierkou.
 9. V prípade potreby opakujte postup.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.