Stjärnagloss Hjul - čistič diskov, ktorý mení farbu

Kód: 4132/500 4132/100 Zvoľte variant
€11,90 / ks €19,90 / ks od €11,90 / ks €9,92 bez DPH €16,58 bez DPH od €9,92 bez DPH
Skladom (3 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
20.5.2022 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nie je to iba obyčajný odstraňovač častíc oxidov železa - Hjul je unikátny všestranný čistič diskov.

Máte iste skúsenosti s rôznymi čističmi diskov, ktoré menia farbu, ale náš prípravok je odlišný.

Má oveľa hustejšiu formu, trochu dlhšiu reakčnú dobu a obsahuje mydlové zložky, pre odstránenie všeobecného cestného znečistenia a ostatné aktívne zložky, ktoré odstraňujú všetky brzdové nečistoty.

Jeho účinné zložky tiež zmäkčujú znečistenia z dechtu - tie čierne bodky, ktoré pôsobia dojmom nepoddajného prachového brzdového znečistenia.

Má neutrálnu hodnotu pH a teda je vhodný na použitie aj na niektoré jemné materiály a finálne zakončenia (ale nikdy ho nezabudnite po použití dôkladne opláchnuť).

Môžete vyskúšať aj iné druhy čističov, ale presvedčíte sa, že ten náš je naozaj vynikajúci.

Hjul obsahuje vynikajúce " odstraňovače náletovej hrdze"  pre odstránenie železitých nánosov na karosérii vášho automobilu. Jednoducho nastriekajte na karosériu automobilu, počkajte, keď dôjde ku zmene farby a potom dôkladne opláchnite - najmä svetlé časti alebo kovové kryty diskov. Nikdy ho nenechajte zaschnúť na kovovom kryte diskov alebo pôsobiť príliš dlho na týchto  povrchoch. I keď je pH neutrálne, môže zafarbiť niektoré jemné finálne zakončenia povrchov, najmä, ak sa nechá bez kontroly a dlho pôsobiť.

Návod na použitie: 

Nastriekajte prípravok na vychladnuté disky a brzdy, vyhýbajte sa brzdovým komponentom. Nechajte nastať zmenu farby (zvyčajne to trvá 1 až 2 minúty. Zvyšky opláchnite vodou pomocou tlakového čističa. Odstráňte dechtové škvrny, ktoré zostali, pomocou vhodného odstraňovača dechtu. Aplikujte ochranu na disky, aby sa dali v budúcnosti ľahšie čistiť. Ak si nie ste istí výsledkami, najskôr otestujte na nenápadnom mieste.

Bezpečnostné informácie:

Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie