Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

APS Ceramic Refresher - kyslý šampón na podporu a udržiavanie keramických povlakov

Kód: 4656/500
€49,99 –30 %
aps ceramic refresher shampoo base
€49,99 –30 % €34,99 / ks €29,16 bez DPH
Očakávame
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento vysoko kvalitný šampón, ktorý má hodnotu pH kyslého roztoku má vynikajúce lubrikačné vlastnosti, vytvára objemnú penu a naviac zabraňuje usadzovaniu nečistôt na keramických povlakoch.  Šampón spoľahlivo odstraňuje minerálne usadeniny a bráni tvorbe tzv. vodných škvŕn.

Špecifikácia

  • Hodnota pH nezriedeného vo fľaši: 2-2,5
  • Hodnota zriedeného v pomere 50 ml/10 l vody vo vedre: hodnota pH: 5-5,5 
  • Druh vône:  Aromatický pomaranč 

Návod na použitie:

Pred použitím šampónu  APS Ceramic Refresher je potrebné odstrániť hrubé nečistoty silným prúdom vody, alebo vysokotlakovým čističom. Pridajte asi 50 ml šampónu APS Ceramic Refresher do 10 l teplej vody. Pri veľmi znečistených automobiloch zvýšte množstvo pridaného šampónu. Umyte automobil zhora nadol mäkkou rukavicou na umývanie alebo špongiou. Opláchnite potom čistou vodou a osušte utierkou z mikrovlákna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

APS, naša značka autokozmetiky, je starostlivo zostavený výber prípravkov z rôznych oblastí autokozmetiky. Naším cieľom je pokryť hlavné oblasti starostlivosti o automobil, ako aj vyplniť existujúce medzery a silný dopyt po špeciálnych pomôckach na starostlivosť o automobil cieleným, kvalitným, no cenovo dostupným sortimentom prípravkov a produktov.

APS sa delí na tri kvalitné rady: Basic, Pro a Premium.

  • Basic je cenovo optimalizovaný prípravok, ktorý ponúka jednoduchý a lacný spôsob, ako sa dostať do kontaktu so starostlivosťou o automobil, najmä pre tých, ktorí sú v starostlivosti o automobil noví.
  • Pro už obsahuje rad kvalitnejších prípravkov autokozmetiky. V tejto oblasti nájdete množstvo prípravkov, ktoré často nie sú o nič horšie ako drahé značkové prípravky, no prinášajú so sebou atraktívnu cenu.
  • S APS-Premium náš obchod ponúka veľmi kvalitné prípravky autokozmetiky za primeranú cenu. Položky sú k tomuto sortimentu priradené až po dôkladnom testovaní, aby sme sa my aj naši zákazníci mohli na túto kvalitu spoľahnúť.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.